Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1882

Союз юристов Украины, Киевский университет права НАН Украины и Киевский национальный университет им. Тараса Шевченко 22 ноября 2013 года на базе Киевского университета права НАН Украины по адресу: г.Киев, ул. Академика Доброхотова, 7а проводят Международную научно – практическую конференцию «Криминалистические и психофизиологические методы исследований в судопроизводстве, правоохранительной деятельности и кадровой работе».

 Партнерами конференции выступают следующие зарубежные вузы, а так же общественные организации - партнеры: Интеллектуальный форум "Единая Европа", Украинская секция Международная полицейская ассоциация, Международное агентство "BEE ZONE", Украинское бюро психофизиологических исследований и безопасности, Ассоциация чешско - украинского партнерства, Компания "Бизнес и безопасность", Украинский комитет по борьбе с коррупцией, Московский государственный гуманитарный университет им. Шолохова, Европейская академия прав человека, Европейский университет управления, безопасности и информационно - правовых технологий, ОО "Кадровая безопасность", Ассоциация адвокатов Украины, Коллегия полиграфологов Украины.

V Международная научно - практическая конференция направлена на комплексный анализ использования новейших инновационных технологий в юриспруденции и кадровой работе: образовании, науке, практике. В конференции могут принимать участие ученые, аспиранты и соискатели, студенты старших курсов отечественных и зарубежных высших учебных заведений, практикующие работники.

РЕГЛАМЕНТ РАБОТЫ  КОНФЕРЕНЦИИ

22 ноября 2013

13.00 - 14.00 - регистрация участников,

14.00 - 14.30 - открытие конференции,

14.30 - 16.00 - пленарное заседание,

16.00 - 16.30 - Кофе-брейк,

16.30 - 17.00 - презентация нового учебного пособия "Криминалистика" (авт. Биленчук П.Д., Семаков Г.С.),

17.30 - 19.00 - секционные заседания в КУП НАНУ,

19.00 - Подведение итогов конференции.

Адрес Оргкомитета конференции: 03142 г. Киев, ул. Академика Доброхотова, 7а.

Дополнительную информацию можно получить у координаторов конференции по телефонам:

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., (095) 806-90-74 Комаров Геннадий Семенович, Борисов Борис Иванович.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).