Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 2933

Согласно информации Международного Конгресса Криминалистов 26-27 июня 2014 года в Харькове (Украина) Международный Конгресс Криминалистов, Литовское общество криминалистов,  Литовский центр судебной экспертизы и Национальный университет «Юридическая академия Украины имени Ярослава Мудрого» организуют 10 (внеочередную) международную научно-практическую конференцию „Криминалистика и судебная экспертиза: наука, обучение, практика“.

Тематика конференции ориентирована на представителей академической криминалистики и судебной экспертологии, работников органов юстиции и предварительного расследования, экспертов, адвокатов, а также иных лиц, заинтересованных такой проблематикой. 

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦИИ:

1.1. Сближение и координация криминалистических исследований в глобальном мире;

1.2. Трансформация криминалистической тактики и методики в современных условиях;

1.3. Криминалистические проблемы противодействия организованной преступности;

1.4. Общетеоретические проблемы судебной экспертизы;

1.5. Экспертная практика: современные методики и технологии.

Место проведения конференции: кафедра криминалистики Национального университета «Юридическая академия Украины имени Ярослава Мудрого», ул. Пушкинская, 84, г. Харьков, Украина.

По всем организационным вопросам можно обращаться:

телефон +38 050 8705554; адрес — ул. Пушкинская, 84, Харьков 61024, Украина, электронная почта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рабочие языки конференции: английский, русский. Сообщения (доклады) можно представить на английском, литовском, украинском, русском языках, резюме – на английском языке. Публикация материалов – платная.

Планируются пленарные (при наличии большого количества докладов, организаторы конференции оставляют за собой право организовать также работу конференции по секциям) и постерные сообщения. Представляемые для публикации научные доклады должны соответствовать требованиям, предъявляемым научным статьям. Научный комитет конференции проведет рецензирование докладов (статей), оставляя за собой право, отбора материалов  для сборника. Каждый автор, вместе со статьей, должен представить одну рецензию из своей страны (на английском, литовском, украинском или русском языках).

Взносы конференции.

За участие в конференции – 25 Евро. Указанная сумма может быть перечислена до начала конференции на счет МОО «Конгресс Криминалистов» (INGO “Criminalists Congress”).

За публикацию статьи в сборнике материалов конференции -  20 Евро. В данном случае, указанная сумма, до 15 марта 2014 г. должна быть переведена на счет МОО «Конгресс Криминалистов». Назначение платежа: взнос за публикацию статьи, конференция-криминалистика.

Участникам конференции гарантируется получение сборника научных докладов (статей), информационных и иных материалов конференции, сертификата. Для участников конференции предусматриваются торжественный ужин (26 июня) и перерывы на кофе/чай. Кроме того, гарантируется доставка сборника материалов конференции авторам, не участвующим в самой конференции.

Основные даты: до 15 февраля 2014 г. – прислать анкету и одну страницу резюме по  электронной почте Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (название сообщения, информация об авторе – также на английском языке, фотография автора); до 15 марта 2014 г.* – представить по электронной почте текст сообщения, резюме на английском языке, рецензию и копию банковского перевода; 26-27 июня 2014 г. – конференция.

 

По материалам http://crimcongress.com

Attachments:
Download this file (Информационное письмо.doc)Информационное письмо[текст]49 kB

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 16 июля 2024

Новини