Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1516

В новостной заметке предлагается для ознакомления статья опубликованная 15.11.2013 года на интернет-сайте Министерства внутренних дел под названием "Україна приймає міжнародну науково-практичну конференцію експертів-криміналістів" о результатах проведения в Украине по инициативе Государственного научно-исследовательского экспертно-криминалистического центра МВД Украины 14-15 ноября 2013 года Международной научно-практической конференции экспертов-криминалистов. В данном научном мероприятии приняли участие представители 9 иностранных государств: Бельгии, Грузии, Латвии, Литвы, Молдовы, Польши, России, Словакии и Черногории, а также специалисты украинских ведомств, в частности - МВД, Минюста, СБУ, Государственной пограничной службы (язык оригинала - украинский).

Текст статьи. Упродовж 14-15 листопада 2013 року в Україні проходила міжнародна науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми організації судово-експертного та техніко-криміналістичного забезпечення розкриття та розслідування злочинів на сучасному етапі».

У конференції брали участь представники експертно-криміналістичних установ дев’яти держав: Бельгії, Грузії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Росії, Словаччини та Чорногорії. Україну на цьому науково-практичному форумі представляли експерти-криміналісти МВС, а також керівники структурних підрозділів відомства та представники відомчих навчальних закладів. Крім того, до роботи конференції були запрошені фахівці Служби безпеки України, Міністерства юстиції, Державної прикордонної служби, Міністерства доходів і зборів, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства науки і освіти, а також Національного агентства з акредитації України та Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

За словами начальника Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Дмитра Жидкова, щороку експертною службою проводиться близько півмільйона експертиз і досліджень. З участю міліцейських експертів забезпечується проведення понад 200 тисяч оглядів місць події і 60 тисяч слідчих дій.

– Крім того, ми продовжуємо розвиток таких видів досліджень, як вибухотехнічні, металографічні, експертизи мітохондріальної ДНК, а також мистецькознавчі, психологічні, дослідження у сфері інтелектуальної власності та інші, – зазначив Дмитро Житков.

Керівник підрозділу МВС також зазначив, що в експертних підрозділах відомства проводяться дослідження за 50-ма напрямками. З допомогою експертиз в цілому розкривається майже 50 % скоєних злочинів. На розгляд учасників наукового форуму були винесені актуальні теоретичні проблеми криміналістики і судової експертизи, а також питання використання спеціальних знань у попередженні, розслідуванні і розкритті злочинів.

Організатори конференції очікують, що в ході її проведення відбудеться обмін позитивним досвідом експертної практики, а найкращі пропозиції та рекомендації знайдуть своє відображення у повсякденній діяльності українських спеціалістів.

 

По материалам http://mvs.gov.ua

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).