Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1353

В новостной заметке предлагается для ознакомления статья опубликованная 15.11.2013 года на интернет-сайте Министерства внутренних дел под названием "Україна приймає міжнародну науково-практичну конференцію експертів-криміналістів" о результатах проведения в Украине по инициативе Государственного научно-исследовательского экспертно-криминалистического центра МВД Украины 14-15 ноября 2013 года Международной научно-практической конференции экспертов-криминалистов. В данном научном мероприятии приняли участие представители 9 иностранных государств: Бельгии, Грузии, Латвии, Литвы, Молдовы, Польши, России, Словакии и Черногории, а также специалисты украинских ведомств, в частности - МВД, Минюста, СБУ, Государственной пограничной службы (язык оригинала - украинский).

Текст статьи. Упродовж 14-15 листопада 2013 року в Україні проходила міжнародна науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми організації судово-експертного та техніко-криміналістичного забезпечення розкриття та розслідування злочинів на сучасному етапі».

У конференції брали участь представники експертно-криміналістичних установ дев’яти держав: Бельгії, Грузії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Росії, Словаччини та Чорногорії. Україну на цьому науково-практичному форумі представляли експерти-криміналісти МВС, а також керівники структурних підрозділів відомства та представники відомчих навчальних закладів. Крім того, до роботи конференції були запрошені фахівці Служби безпеки України, Міністерства юстиції, Державної прикордонної служби, Міністерства доходів і зборів, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства науки і освіти, а також Національного агентства з акредитації України та Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

За словами начальника Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Дмитра Жидкова, щороку експертною службою проводиться близько півмільйона експертиз і досліджень. З участю міліцейських експертів забезпечується проведення понад 200 тисяч оглядів місць події і 60 тисяч слідчих дій.

– Крім того, ми продовжуємо розвиток таких видів досліджень, як вибухотехнічні, металографічні, експертизи мітохондріальної ДНК, а також мистецькознавчі, психологічні, дослідження у сфері інтелектуальної власності та інші, – зазначив Дмитро Житков.

Керівник підрозділу МВС також зазначив, що в експертних підрозділах відомства проводяться дослідження за 50-ма напрямками. З допомогою експертиз в цілому розкривається майже 50 % скоєних злочинів. На розгляд учасників наукового форуму були винесені актуальні теоретичні проблеми криміналістики і судової експертизи, а також питання використання спеціальних знань у попередженні, розслідуванні і розкритті злочинів.

Організатори конференції очікують, що в ході її проведення відбудеться обмін позитивним досвідом експертної практики, а найкращі пропозиції та рекомендації знайдуть своє відображення у повсякденній діяльності українських спеціалістів.

 

По материалам http://mvs.gov.ua

 30 марта 2020

Новини