Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1670

20-22 ноября 2014 года в г. Киеве состоится IХ-я Международная научно-практическая конференция  "Высшее образование Украины в контексте интеграции в Европейское образовательное пространство" при организации Министерства образования и науки Украины, Восточно-европейского института психологии (Украина-Франция), ГВУЗ «Переяслав-Хмельницкий университет имени Григория Сковороды», Львовского областного института последипломного педагогического образования, Западно-украинского ресурсного центра, а так же при при участии и поддержке Краковской академии имени Анджея Фрича Моджевского (Польша), GLOBAL UNIVERSITY (Италия-США), Международного экспертного агенства "Консалтинг и тренинг", международной программы «Евростудент», центра развития ребенка и семьи "Европейский", журнала "Психология сегодня".

Направления работы конференции:

1. Болонский процесс и перспективы развития высшего образования в Украине, Европе и мире.

2. Управление качеством образования: опыт и инновации.

3. Мониторинг качества образования: средства и технологии.

4. Новейшие методы обучения и воспитания: проблемы внедрения и стандартизации.

5. Современный образовательный менеджмент: экономические, организационные и психологические средства реализации в Украине, Европе и мире.

6. Психологические, педагогические и организационные условия внедрения европейских стандартов высшего образования в Украине.

7. Философия и психология образования.

8. Последовательность среднего и высшего образования как общеевропейский стандарт.

В работе конференции примут участие специалисты из Украины, Беларуси, Польши, России, Италии, Турции, Венгрии, Хорватии, Чешской Республики, США.

Специальные гости - представители донорских организаций и международных программ и проектов в сфере образования, эксперты Европейской комиссии по вопросам образования и культуры.

Место проведения: Конгресс-Холл «Киевский» (г. Киев). Начало работы: 10-00 Начало регистрации: 9-00.

Информация (участие, заявки, организационная помощь, консультации) по тел.: (044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (094) 925-56-22.

 

Attachments:
Download this file (Invit_conf_group_2014_ukr.doc)Информационное письмо[текст]249 kB

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 20 июня 2024

Новини