Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1991

Организаторы III Международной научно-практической конференции полиграфологов «Использование полиграфа в правоохранительной деятельности: проблемы и перспективы» приглашают к участию в конференции всех желающих, которым близка тема использования полиграфа в профессиональной деятельности, а так же  полиграфологов, научно-педагогических и научных работников, докторантов и аспирантов (адъюнктов), слушателей, курсантов и студентов высших учебных заведений и научно-исследовательских учреждений, практических работников правоохранительных органов, суда, прокуратуры, которая состоится 7-8 ноября 2015 года в Национальной академии внутренних дел.

Место проведения конференции: г. Киев, площадь Соломенская, 1, Национальная академия внутренних дел.

Организаторы конференции:

- Коллегия полиграфологов Украины

- Национальная академия внутренних дел

- Ассоциация адвокатов Украины

- Украинское бюро психофизиологических исследований и безопасности

- Компания Axciton Systems Inc. (США)

Ожидается прибытие гостей из таких стран: Беларусь, Болгария, Великобритания, Канада, Мексика, Польша, Словения, США, Венесуэла и др.

Рабочие языки конференции: украинский, русский, английский.

Перед началом конференции (при регистрации участников) будет организована презентация тематической продукции, связанной с использованием полиграфа (научные труды, технические проекты, современное оборудование и т.п.). Участники конференции смогут предложить собственный презентационный материал.

Первый день работы конференции рассчитан на широкий круг участников. Второй день ориентирован на практикующих полиграфологов. Желающим сделать доклад (выступление) в течение первого или второго дня работы конференции необходимо заранее согласовать этот вопрос с Оргкомитетом, поскольку количество докладчиков может быть объективно ограничена. Доклад (выступление) может сопровождаться мультимедийной презентацией, для чего будут созданы необходимые технические условия. При необходимости Оргкомитет обеспечит докладчика услугами профессионального перевода с английского языка.

Для участников конференции предусмотрен организационный взнос. 

Тезисы докладов с заявкой и рецензией (для лиц, не имеющих ученой степени) в электронном виде следует направить в 30 сентября 2015 по адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. с пометкой: "На конференцию".

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).