Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 2242

Всеукраинская (с международным участием) научно-практическая конференция студентов,  аспирантов и молодых ученых «Социально-психологические технологии развития личности» 04-05 апреля 2013 г.

Оргкомитет приглашает студентов, магистрантов, аспирантов и молодых ученых к участию в научно-практической конференции «Социально-психологические технологии развития личности», которая состоится 4-5 апреля 2013 года в Херсонском государственном университете.

Рабочие языки конференции: украинский, русский.
Цель конференции – привлечение к научно-исследовательской деятельности в области социальной психологии студентов и молодых ученых; расширение проблематики прикладных исследований в социально-психологической сфере; изучение особенностей формирования и развития личностных характеристик, системы отношений, факторов, определяющих динамику и закономерности становления личности в современных условиях.

Тематические направления работы конференции:
   1. Личность, факторы ее становления; социальная компетентность и социально-психологическая адаптированность.
   2. Социально-психологические процессы в малых группах.
   3. Массовое сознание; факторы, влияющие на формирование массового сознания.
   4. Новые технологии исследования и развития личности.
   5. Психологические аспекты социализации личности в онтогенезе.
   6. Формирование личности в контексте педагогической деятельности.

В рамках конференции запланированы формы работы:
- Пленарное заседание с участием деятелей образования и науки Украины.
- Фестиваль социально-психологических технологий – предполагает демонстрацию разработанных или адаптированных программ проведения тренингов разных направлений в двух форматах: мастер-класс с презентацией программы тренинга (2-3 часа), а также отдельные упражнения или игры (20-30 минут). Для выступления на фестивале нужно подать заявку (см. форму).
- Конкурс научных проектов – для участия в конкурсе принимаются авторские научные статьи, содержащие оригинальные результаты научных и прикладных исследований (см. требования к оформлению научных статей).

Авторы лучших работ будут награждены дипломами.
Культурно-развлекательная программа.

Для участия в конференции нужно до 10 марта 2013 года отправить заявку и материалы (статьи) в электронном виде. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).