Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 594

Науковий журнал «Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці» виступив інформаційним партнером X Щорічного судового форуму «Незалежна судова влада — фундамент держави в умовах турбулентності», який проходить в Києві 30 вересня - 01 жовтня 2021 року. Журналісти журналу «Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці» підготували оглядовий відеосюжет першого дня X Щорічного судового форуму. 

Судовий форум було відкрито Офісом Ради Європи в Україні, а саме Стеном Ньорловим, Головою Офісу Ради Європи в Україні, Представником Генерального Секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва Ради Європи, Ліліт Данеґян-Босслер, Головою Відділу з реформ сектору правосуддя Департаменту правосуддя та правового співробітництва Ради Європи та Анною Огренчук, Президенткою Асоціації правників України, керуючою партнеркою LCF Law Group, програмною координаторкою форуму.

Спеціальним гостем форуму був Євгеній Чичваркін, власник Hedonism Wines, громадянин РФ, який є прихильником українського Євромайдана, послідовним критиком Президента Росії Володимира Путіна, політики Росії щодо України і приєднання Криму до РФ.

Також доповідачами на судовому форумі в перший день стали Василь Лемак, суддя Конституційного Суду України, Дмитро Гудима, суддя Великої Палати Верховного Суду, Ганна Вронська, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, Геннадій Друзенко, голова правління Центру конституційного моделювання, Дмитро Третьяков, юрист Секретаріату Європейського суду з прав людини, Заступник секретаря Адміністративного трибуналу Ради Європи, Оксана Кобрин, партнерка ЮК MORIS та інші виступаючі. Модератором виступив - Сергій Притула, волонтер, громадський діяч, телеведучий.

Надалі читачів журналу чекають багато цікавої інформації щодо обговорюваних тем на судовому форумі, думок суддів Верховного Суду щодо реформи судової експертизи та інші важливі правові питання.

Відео та фоторепортаж заходу здійснював: фотокореспондент-журналіст журналу Держилов Дмитро Ігорович.

Науковий online журнал «Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці» став інформаційним партнером X Щорічного судового форуму «Незалежна судова влада – фундамент держави в умовах турбулентності», який проходив 30 вересня-01 жовтня 2021 року в місті Києві за ініціативи Асоціації правників України. Участь у заході приймали головний редактор журналу Назаров Олег Анатолійович та журналісти видання - Деменко Ксенія Сергіївна та Держилов Дмитро Ігорович.

Основні публікації з теми Х ювілейного Щорічного судового форуму, який проходив в Києві 30 вересня-01 жовтня 2021 року:

Коротка інформація про зміст першого дня X Щорічного судового форуму «Незалежна судова влада – фундамент держави в умовах турбулентності» від інформаційного партнера - журнала «Судово-психологічна експертиза» 

Новини з Х Щорічного судового форуму «Незалежна судова влада — фундамент держави в умовах турбулентності», що проходить в Києві в форматі оперативних цитат 

Асоціація правників України провела X Щорічний судовий форум «Незалежна судова влада – фундамент держави в умовах турбулентності»: ключові підсумки другого дня та закриття заходу 

Оглядовий відеосюжет першого дня X Щорічного судового форуму «Незалежна судова влада — фундамент держави в умовах турбулентності» - 30 вересня 2021 року в місті Києві 

Оглядовий відеосюжет другого дня X Щорічного судового форуму «Незалежна судова влада — фундамент держави в умовах турбулентності» - 01 жовтня 2021 року в місті Києві від журналістів інформаційного партнера - журнала «Судово-психологічна експертиза»

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 20 июня 2024

Новини