Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 344

Вища рада правосуддя прагне того, щоб Щорічна доповідь про стан забезпечення незалежності суддів в Україні за 2019 рік стала не формальним, а реальним інструментом для забезпечення незалежності суддів в Україні. На цьому наголосив Голова ВРП Андрій Овсієнко під час другого фахового обговорення доповіді за 2019 рік на регіональному рівні, організованого спільно Вищою радою правосуддя і проектом Ради Європи «Подальша підтримка виконання Україною рішень у контексті статті 6 Європейської конвенції з прав людини» в режимі відеозв’язку.

Андрій Овсієнко зазначив, що в документі акцентована увага на важливих подіях 2019 року, які стосувалися діяльності судової системи, а також відображений стан виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини, проаналізовані зміни у судовій системі, що відбулися внаслідок ухвалення Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування» (№ 193-IX).

«Ми проводили широкі консультації щодо структури, змісту, наповнення доповіді. Такі обговорення є послідовною позицією ВРП щодо пошуку оптимальної моделі документа як дієвого інструменту для забезпечення незалежності суддів. Це не лише інформаційний посібник, який відобразив концептуальне або теоретичне бачення, це, насамперед, практичний аналіз тих проблем, з якими стикалася судова система в аспекті відстоювання незалежності суддів та судів як інституцій», – наголосив Голова ВРП.

Андрій Овсієнко повідомив, що однією з новел у підходах до презентації доповіді є ініціатива ВРП обговорити документ у Верховній Раді України під час парламентських слухань. «Із такою пропозицією ми звернулися до Верховної Ради України і наразі проводимо консультації стосовно такої можливості. Питання щодо необхідності забезпечення незалежності суддів та судів мають звучати у парламентській залі. Це дало б можливість підняти фахове обговорення на якісно новий рівень», – сказав Голова Вищої ради правосуддя.

За його словами, позиція органів і установ системи правосуддя, які долучаються до підготовки та складання Щорічної доповіді, є надзвичайно важливою. «Важлива позиція щодо механізмів забезпечення незалежності всіх без винятку суб’єктів, які дотичні до процесу здійснення правосуддя. А регіональне професійне обговорення – це можливість обмінятися думками, почути позицію спільноти. Це дає ґрунтовний базис для підготовки Щорічної доповіді у наступному році. Конструктивний діалог є запорукою того, що ВРП зможе в подальшому підвищувати рівень ефективності своєї роботи в цьому напрямі», – наголосив Андрій Овсієнко.

Нагадаємо, 24 червня 2020 року у Вищій раді правосуддя в режимі відеоконференції (Страсбург – Київ) відбулися презентація та фахове обговорення Щорічної доповіді Вищої ради правосуддя про стан забезпечення незалежності суддів в Україні за 2019 рік.

15 липня 2020 року ВРП винесла документ на фахове обговорення на регіональному рівні. Тоді в обговоренні Щорічної доповіді взяли участь представники судової влади, міжнародних та неурядових організацій, правоохоронних органів, апеляційних та місцевих судів Волинської, Рівненської, Житомирської, Чернігівської, Сумської, Луганської, Донецької, Тернопільської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

У нинішньому заході взяли участь судді та співробітники Вінницького, Черкаського, Полтавського, Кропивницького, Запорізького, Херсонського, Хмельницького та Миколаївського апеляційних та місцевих судів; члени та представники Вищої ради правосуддя, Національної школи суддів України та регіональних відділень, територіальних управлінь Державної судової адміністрації України та Служби судової охорони, представники правоохоронних органів, громадянського суспільства та міжнародних організацій. Також у ньому взяли участь представники й експерти Ради Європи – керівник відділу Департаменту виконання рішень Європейського суду з прав людини Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи Павло Пушкар, спеціалістка з юридичних питань Департаменту виконання рішень Європейського суду з прав людини Генерального директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи Надія Задорожна та інші.

Модераторами на заході були Марта Басистюк, керівник проекту Ради Європи «Подальша підтримка виконання Україною рішень у контексті статті 6 Європейської конвенції з прав людини» та Владислав Гуртенко, начальник відділу міжнародного співробітництва секретаріату Вищої ради правосуддя.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).