Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 284

Україна є державою-учасницею Ради Європи та, відповіно, стороною Європейської конвенції з прав людини, яку вона ратифікувала у 1997 році. Асоціація правників України повідомляє, що 19 листопада 2021 року, з 17.00 до 18.00 відбудеться модерована дискусія з Крістосом Джакомопулосом, Генеральним директором Директорату з прав людини та верховенства права Ради Європи, щодо виконання рішень Європейського суду з прав людини. дискусія буде проведена в приміщенні Спілки журналістів, також буде доступна online трансляція: https://youtu.be/EPLXYCUUHyc 

Рішення ЄСПЛ є обов'язковими для виконання в України. За виконанням рішень наглядає Комітет міністрів Ради Європи. Щоб виконати рішення, держава-учасниця має вжити заходи індивідуального та загального характеру, тобто, і виправити становище заявника / заявниці, і запобігти подібним порушенням у майбутньому.

Станом на 13 листопада 2021 року, на розгляді Комітету Міністрів, перебуває 635 справ. Для порівняння, кількість справ проти Росії, яка знаходиться на виконанні, - 1923, Франції – 43, Італії – 169.

Що таке виконання рішень ЄСПЛ? У чому специфіка вимог Європейської конвенції? Як Рада Європи оцінює загальну ситуацію з виконанням рішень ЄСПЛ Україною? Які можуть бути наслідки невиконання рішень ЄСПЛ для держави? Якими мають бути подальші кроки судової реформи з точки зору виконання рішень ЄСПЛ? Ці та інші питання обговорять учасники дискусії:

Крістос Джакомопулос, Генеральний директор Директорату з прав людини та верховенства права (м. Страсбург),

Павло Пушкар, начальник відділу Департаменту виконання рішень ЄСПЛ Ради Європи (м. Страсбург),

Анна Огренчук, Президент Асоціації правників України. 

Організаційні питання пов'язані з заходом покладені на керівницю Conference House Катерина Пищик: +380 (96) 742-71-07, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).