Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 154

15 грудня 2021 року пройшла III міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання судової експертології, криміналістики та кримінального процесу». Захід відбувся в онлайн форматі, організатором став КНДІСЕ. На теренах України за роки незалежності це перший захід такого масштабного формату, який зібрав безпрецедентну кількість учасників від США до Австралії. Учасниками конференції були представлені всі гілки влади: законодавча, виконавча та судова. Також були присутні поважні представники різних наукових, експертних установ та міжнародних інституцій. До участі в конференції долучилось майже 500 учасників з понад 25 країн світу: США, Великої Британії, Італії, Австрії, Австралії, Ізраїлю, Південної африканської республіки, Нідерландів, Литви, Латвії, Греції, Польщі, Молдови, Вірменії, Узбекистану, Азербайджану та інших країн світу. 

Детальну інформацію щодо програми, учасників, тем доповідей та відео виступів, можна переглянути на відповідній сторінці сайту КНДІСЕ - https://kndise.gov.ua/conferenceua.

Модератором заходу стала Наталія Нестор, заступник директора КНДІСЕ.

З вітальними словами конференцію відкривали:

Андрій Гайченко, заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби;

Пінелопі Мініаті, голова Європейської мережі інститутів судової експертизи (ENFSI);

Олександр Рувін, директор КНДІСЕ;

Ігор Фріс, Народний депутат України;

Наталія Ткаченко, директор Департаменту експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України;

Даріуш Зуба, директор Інституту судових експертиз Польщі;

Володимир Чернєй, ректор Національної академії внутрішніх справ;

Володимир Бугров, ректор КНУ ім. Тараса Шевченка;

Наталія Кузнєцова, віцепрезидент Національної академії правових наук України;

Олександра Яновська, суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного суду;

Олеся Отраднова, директорка Тренінгового центру прокурорів, доктор юридичних наук, професор;

Владислав Федоренко, директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності;

Владислава Магалецька, голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів;

Олена Коваленко, директор Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз;

Оксана Куманська-Нор, директор Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз;

Елла Сімакова-Єфремян, заступник директора з наукової роботи ННЦ «ІСЕ ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса»;

Олена Курильова, заступник директора з експертної роботи Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз;

Андрій Свінцицький, директор Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України;

Ігор Стародубов, президент ВГО «Союз експертів України»;

Гедрюс Мозурайтіс, директор Центру судових експертиз Литви, та інші почесні гості.

З доповідями виступали представники провідних судово-експертних, наукових установ, навчальних закладів, органів державної влади. Загалом на конференцію було подано 125 доповідей, які охопили практично всі аспекти судової експертизи, криміналістики та кримінального процесу.

З презентаціями щодо почеркознавчих досліджень виступали: Юрій Чернов, директор з наукових досліджень Інституту почеркознавства Швейцарії; Павлос Кіпурас, професор юридичної школи Фракійського університету імені Демокрита (Греція); Науер Марі Енн, директор Інституту почеркознавства Швейцарії;

Доповіді щодо досліджень наркотичних засобів та поточного стану ринку незаконного обігу таких препаратів представляли: Піт Аусілі, голова Комітету з міжнародних справ Американської академії судових експертиз (AAFS); Сабіна Гадірова, завідувач відділу судово-біологічних експертиз, Центру судової експертизи Республіки Азербайджан; Патвакан Восканян, заступник директора з наукової роботи Національного бюро експертиз Республіки Вірменія.

Про іноземний досвід у використанні новітніх технологій розповіли: Драган Пріморетс, голова Комітету з міжнародних справ Американської академії судових наук; Мартін С. Олів’є, професор комп’ютерних наук Університету Преторії (ПАР); Давид Кардія, командувач Фінансової гвардії Італії; Роман Перцев, заступник начальника слідчо-криміналістичного відділу поліції Ізраїлю та Олександр Нугер, представник слідчо-криміналістичного відділу поліції Ізраїлю.

Щодо міжнародної співпраці наукових та експертних установ, відповідності до стандартів якості досліджень представили доповіді: Вім Нойтебум, Нідерландський інститут судової експертизи; Аластер Росс, Вікторіанський інститут судової медицини, (Австралія); Маріо Ріка, генеральний комісар наукової поліції Іспанії; Павло Гіверц, експерт-баліст Управління криміналістики та судової експертизи поліції Ізраїлю; Діана Петрова, заступник начальника Управління боротьби з економічними злочинами, Державна поліція Латвії.

Також під час конференції були представлені доповіді на теми економічних, товарознавчих, військових, біологічних, трасологічних, будівельно-технічних та інших видів досліджень. Додатково були висвітлені питання особливостей призначення та проведення судових експертиз як в Україні, так і в інших країнах світу, криміналістичні характеристики певних видів злочинів, питання законодавства в судово-експертній діяльності та інші теми.

Київський науково-дослідний інститут судових експертиз дякує всім хто долучився до проведення III міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання судової експертології, криміналістики та кримінального процесу» як з доповідями, так і в якості слухачів. Попри складну ситуацію у зв’язку з пандемією COVID-19, конференція, що відбулась, зібрала велику кількість учасників з 25 країн світу, та стала наймасштабнішою науковою конференцією в Україні.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).