Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 646

24 березня 2022 року за ініціативи Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» Міністерства юстиції України відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання судової психологічної експертизи у справах за позовами про відшкодування моральної шкоди». До участі у всеукраїнській науково-практичній конференції запрошуються науковці, судові експерти, правникі, аспіранти і викладачи закладів вищої освіти, які провадять наукові та практичні дослідження у справах про відшкодування моральної шкоди.

Конференція має на меті розгляд, обмін теоретичними та практичними напрацюваннями, присвяченими методичному забезпеченню судової психологічної експертизи у справах за позовами (у тому числі — колективними) про відшкодування моральної шкоди.

Тематика конференції:

- Сучасні науково-практичні підходи до психологічного дослідження у справах за позовами про відшкодування моральної шкоди.

- Методичне забезпечення експертних досліджень у справах за позовами про відшкодування моральної шкоди.

- Проблемні питання, нестандартні психологічні експертні дослідження у справах за позовами про відшкодування моральної шкоди.

Офіційні мови конференції: українська, англійська. Участь у конференції є безкоштовною.

Форма участі: в онлайн-режимі на платформі Zoom та офлайн.

Конференція відбуватиметься у змішаному форматі (безпосередня присутність учасників та онлайн-відеоконференція), із дотриманням необхідних обмежувальних протиепідемічних заходів (згідно з вимогами, регламентованими Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236).

Особи, зацікавлені в участі в науково-практичній конференції, до 20 лютого 2022 року мають надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такі матеріали:

• тези доповіді (правила оформлення див. у посиланні - https://cutt.ly/NOBAqNY);

• заповнену заявку (інформація у посиланні - https://cutt.ly/bOBAWLj).

Збірник тез всеукраїнської конференції матиме ISBN (International Standard Book Number) — міжнародний стандартний книжковий номер.

Усіх учасників буде забезпечено сертифікатом про участь, завіреним печаткою ННЦ ІСЕ та збірником тез конференції в електронному форматі.

Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні питання судової психологічної експертизи у справах за позовами про відшкодування моральної шкоди» зареєстровано в Українському інституті науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ), про що буде розміщено відповідну інформацію у збірнику матеріалів конференції.

Організаційний комітет конференції: Національний науковий центр «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса», адреса: вул. Золочівська, буд. 8-А, м. Харків, 61177. Електронна сторінка: http://hniise.gov.ua, Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактні особи: 

1. Антон Полянський, доктор юридичних наук, доцент, завідувач лабораторії теоретичних десліджень, редакційно-видавничої та науково-методичної діяльності (тел. 095-359-52-95);

2. Валентин Фесюнін, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач лабораторії економічних, товарознавчих, психологічних досліджень та досліджень інтелектуальної власності (тел.: 057-372-28-31; 050-303-00-50);

3. Ольга Герасименко, завідувач сектору психологічних досліджень лабораторії економічних, товарознавчих, психологічних досліджень та досліджень інтелектуальної власності (тел. 066-466-48-55).

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).