Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 950

24 червня 2022 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Особистість та суспільство в цифрову еру: психологічний вимір”. Мета конференції: концептуалізація психологічних положень та розробка практичних рекомендацій щодо розвитку особистості та суспільства в умовах впровадження цифрових технологій, пошук шляхів забезпечення принципів людиноцентрованого підходу в психологічній практиці. Для участі в науковому заході запрошуються вчені, викладачі, аспіранти, здобувачі освіти, практикуючі психологи й інші фахівці.

Подача тез доповідей та заявок на участь у конференції до 30 травня 2022 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або через форму реєстрації онлайн за посиланням: https://forms.gle/ZJ98uxvwvUQRz2oM8 Ім'я файлу із тезами – прізвище першого автора, напр. «Петренко»; ім'я файлу із заявкою, напр. – «Петренко заявка».

Форма участі: заочна, дистанційна (на платформі Zoom)

Участь у конференції безкоштовна. 

Тематика конференції:

˗ Сучасні психологічні теорії та концепції розвитку особистості.

˗ Соціально-психологічні технології розвитку особистості та суспільства в цифрову еру.

˗ Психологічний аналіз цифрової детермінації суспільства.

˗ Методологія та методи емпіричних психологічних досліджень в умовах цифрового суспільства.

˗ Психологічні особливості кіберсоціалізації особистості та взаємодії людини з кіберпростором.

˗ Психологічне здоров’я: методи профілактики та корекції.

˗ Принципи людиноцентрованого підходу в психологічній практиці.

˗ Удосконалення системи надання психологічних послуг населенню.

˗ Проблеми актуалізації психологічних ресурсів підвищення якості сучасної освіти.

˗ Теоретико-прикладні засади юридичної психології.

˗ Особистість в екстремальних та кризових ситуаціях.

˗ Проблеми соціально-психологічної адаптації та психологічної реабілітації.

˗ Психологічне забезпечення діяльності правоохоронних органів і військових формувань.

˗ Психологічний супровід особистості в умовах воєнного стану.

˗ Соціально-психологічні механізми впливу й наслідки епідеміологічних, екологічних та інших загроз.

˗ Професійна інтеграція психологів: зарубіжний досвід, тенденції та перспективи.

Робочі мови: українська, англійська, російська - тільки для іноземних учасників.

Тези доповідей учасників конференції будуть опубліковані електронною збіркою.

Інформаційні листи: 1) Український лист - Інформаційний лист конф. Одеса 2022 (укр.), 2) Информационное письмо конф. Одесса 2022нформационное письмо конф. Одесса 2022 (рос.), 3) International conference Odessa (англ.)

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).