Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 3489

Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" вже другий рік поспіль проводить набір випускників шкіл - абітурієнтів на навчання в галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 053 «Психологія» спеціалізація 053 «Психологія» спеціальність 053 «Психологія». Актуальність одержання освіту за фахом «Психологія» обумовлена затребуваністю психологів у різних сферах: системі освіту, охорони здоров’я, правоохоронних органах, на підприємствах, у системі соціальної допомоги й ін. У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.05.2020 № 591 терміни проведення вступної кампанії у 2020 році зсунуто на місяць (серпень) з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації.

Так, для вступників на основі ПЗСО реєстрація електронних кабінетів розпочалась 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти. Творчі конкурси та вступні іспити на місця державного замовлення були проведені з 1 до 12 серпня.

Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня. 

Щодо психологів, то найпоширенішими напрямами діяльності цих фахівців є проведення психодіагностики, психокорекції, судово-психологічних експертиз, професійно-психологічного відбору персоналу на роботу або переміщенні на інші посади, психологічне консультування та психопрофілактична робота або роз'яснювально-освітня діяльність.

Відомо, що сучасна реальність нашої держави усе більше висуває вимоги до особистості, її стрессостійкости, лабільності, можливості адаптуватися. Зрозуміло, що в таких умовах без професійної психологічної підтримки й допомоги, реалізація особистісного потенціалу практично не можлива. Тому сучасний психолог зобов’язано отримати освіту, що дозволяє компетентно брати участь у процесах управління, організації й проведення соціальної роботи і т.і. 

Провідними науковими сферами викладачів в Інституті є проблеми юридичної психології, соціальної психології, психології управління, педагогічної психології, професійно-психологічної підготовки юристів тощо.

В Інституті створена секція Міжнародного співтовариства поліграфологів та судових експертів психологів. 

Вперше в Україні вищий навчальний заклад запачаткував з вересня 2018 року в учбовий процес 2-4 курсів та магістрів за напрямом підготовки 081 "Право" 5 навчальних дисциплін з детекції брехні, встановлення достовірності повідомляємої інформації в юридичній діяльності з урахуванням міжнародних стандартів та тенденцій в данній сфері знань.

А саме:

- Поліграфологічні та не інструментальні основи перевірки показів людини.

- Основи психологічної верифікації свідчень в юридичній діяльності.

- Базові психологічні методи детекції прихованої інформації.

- Поліграф і психофізіологічна діагностика особистості.

- Сучасні методи оцінки достовірності повідомленої інформації.

Підготовка фахівців зі спеціальності «Психологія» проводиться з 2019 року. Розроблений навчальний план підготовки майбутніх психологів відповідає світовим стандартам освіти. Відмінна матеріально-технічна база навчання створює належні умови для опанування на вищому рівні професією психолога.

Фрагменти щоденного навчального процесу, який проводиться на базі створеного комплексу проведення психофізіологічних досліджень із застосуванням поліграфа (навчального кабінету та учбової аудиторії з'єднаної з кабінетом відеозв'язком).

Навчальний заклад має сучасну адміністративну будівлю та учбові корпуси.

Фрагменти навчальних аудиторій, зали Вченої ради, спортивної зали та адміністративних приміщень Інституту.

В Інституті працює сучасна столова "Смачне містечко".

та дев’яти поверхова білосніжна споруда гуртожитку, яка знаходиться на території вищого навчального закладу та охороняється службою безпеки. Слід сказати, що гуртожиток побудований за європейським дизайном та має на першому поверсі студентський буфет.

Студенти Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» мають можливість користуються новою сучасною бібліотекою, яка повною мірою здійснює інформаційне забезпечення загальноосвітніх, гуманітарних (психологічних) та юридичних дисциплін. У бібліотеці студенти забезпечуються усіма необхідними підручниками та науковими матеріалами для якісного навчального процесу. Для зручності й мобільності облаштовано читацьку залу.

В Інституті постійно відзначаються державні, професійні, студентські свята, а також періодично проводяться Дні відкритих дверей.

Відеопрезентація викладачами, студентами та ректоратом вищого навчального закладу Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія" свого улюбленого вишу.

Директором Київського  інституту інтелектуальної власності та права Національного університета "Одеська юридична академія" є знаний правознавець та досвідчений в правоохоронній діяльності фахівець - доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Фелик Василь Іванович

Василь Іванович Фелик доклав чимало зусиль для розвитку й процвітання Інституту, а тому заслужив велику повагу серед колег і щиру любов студентів. Він є прикладом ефективного керівника, справжнього вченого і мудрого наставника, має спеціальне звання - генерал-майор міліції у відставці, є ветераном органів внутрішніх справ України. З 2005 до 2007 року очолював кафедру адміністративного права та адміністративного процесу і адміністративної діяльності ОВС Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ. З 2015 до 2016 роках – директор Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету "Одеська юридична академія". З 2016 року – директор Київського інституту інтелектуальної власності та права національного університету «Одеська юридична академія». В. І. Фелик - автор більше 48 наукових статей та навчальних посібників, а також методичних рекомендацій. Неодноразо­во нагороджувався відзнаками МВС України, МОН України, керівниками органів місцевого самоврядування та представ­никами духовенства. Майстер спорту із самбо, як віце-президент Івано-Франківської обласної федерації спортивного та бойового самбо приділяє увагу розвитку спорту, особливо дитячого.

Довідкова інформація для вступника (абітурієнта) майбутнього студента - психолога:

1. Офіційний Інтернет-сайт Інституту - http://kiev.onua.edu.ua

2. Правила прийому 2020 - http://kiev.onua.edu.ua/vstupniku/pravila_prijomu_2017

3. Порядок дій для вступу на навчання - http://kiev.onua.edu.ua/vstupniku/porjadok

4. Приймальна комісія - http://kiev.onua.edu.ua/vstupniku/prijmalna_komisija

5. Вартість навчання - http://kiev.onua.edu.ua/vstupniku/vartist_navchannja

Національний університет "Одеська юридична академія" офіційно інформує батьків та учнів:

Национальный университет “Одесская юридическая академия” проводит набор абитуриентов на Бакалавра и Магистра по специальности "Психология".

Навчальні дисципліни з психологічної верифікації свідчень в юридичній діяльності - важливі напрями підготовки та формування особистості юриста в Україні.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 7 декабря 2023