Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 472

15 лютого 2022 року Державна дума Російської Федерації підтримала рекордною кількістю голосів звернення до президента РФ Володимира Путіна з проханням визнати «незалежність» так званих ДНР і ЛНР, що має стати «гарантією безпеки і захисту жителів «республік» від зовнішніх загроз».

Асоціація правників України послідовно і системно відстоює суверенітет і територіальну цілісність України та вважає неприпустимим втручання Російською Федерацією у питання внутрішньої та зовнішньої політики України. Європейська та євроатлантична інтеграція України є правом та суверенним вибором України, закріпленим у Конституції України.

АПУ нагадує Держдумі країни-агресора та її президенту, що так звані ДНР і ЛНР є територіями, окупованими саме Росією, і їх «визнання», як і легалізація будь-яких документів (паспортів, номерних знаків транспортних засобів, дипломів тощо), виданих «компетентними органами ДНР і ЛНР», є нікчемним та протиправним з погляду міжнародного права.

Намагання РФ «легалізувати» псевдореспубліки — це ще один крок до ескалації, агресивних дій проти України, тиску та шантажу української влади і міжнародних партнерів, ще один доказ порушення суверенітету й територіальної цілісності України. «Визнання» квазіутворень експерти АПУ розцінюють як підтвердження того, що РФ є не посередником, а стороною конфлікту, що постачає зброю, нав’язує громадянство та фінансово підтримує псевдореспубліки.

Дії РФ щодо тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей повторюють сценарій, застосований щодо Кримського півострова, Абхазії, Південної Осетії та Придністров’я. Військове захоплення територій під виглядом «гуманітарних місій» чи «захисту російськомовного населення» супроводжується «визнанням» їх незалежності та подальшим ефективним контролем РФ над окупаційними адміністраціями.

Верховна Рада України вже звернулася до світової спільноти із закликом не визнавати «незалежність» окупованих РФ територій Донецької та Луганської областей. Асоціація правників України також робила заяву щодо неприпустимості порушення суверенітету України, засудження збройної агресії РФ та готовності всіх членів АПУ надавати юридичну підтримку та правову експертизу для протидії агресору і відновлення територіальної цілісності України.

АПУ вважає, що необхідно посилити санкційний пакет проти Росії, зокрема, розглянути і можливість введення персональних санкцій у разі визнання «незалежності» окупованих територій президентом РФ.

Також Асоціація підтримує звернення парламенту України щодо доцільності перебування Російської Федерації у складі постійних членів Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй.

Окрім цього, експерти АПУ висловили готовність надавати правову допомогу та юридичні консультації в межах розгляду позовів у міжнародних судах.

З повним текстом звернення можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/bPjqQj0

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).