Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 457

Луганський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу голови міської ради на постанову судді суду першої інстанції.

Довідково: 26.11.2019 народним депутатом України до міської ради направлено депутатське звернення, згідно з яким, народний депутат України просив надати інформацію та документацію щодо виділення і витрати коштів на ремонт комунальних об’єктів міста на загальну суму 3 352 825 грн, а також, повідомити чи були проведені громадські обговорення щодо необхідності ремонту цих об’єктів.

Міським головою було відмовлено у наданні запитуваної інформації Народному депутату України з причин знаходження відповідних документів у відкритих джерелах, завантаженість апарату виконавчого комітету міської ради, а також, з огляду на те, що відповідна документація може бути надана лише на підставі відповідної ухвали слідчого судді або суду.

Суд першої інстанції, розглянувши протокол про адміністративне правопорушення, визнав наявність в діях міського голови адміністративного правопорушення передбаченого частиною першою статті 188-19 КУпАП, та наклав адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 255 гривень.

Міським головою було подано апеляційну скаргу, в якій він просив скасувати постанову суду першої інстанції та закрити провадження у справі за відсутністю події і складу адміністративного правопорушення. Адже вважає, що суд дійшов помилкового висновку про його винуватість, оскільки, на його думку, депутатське звернення народного депутата фактично є депутатським запитом, поданим з порушенням визначеної законом процедури; крім того, у своєму зверненні народний депутат не вказав для яких саме питань депутатської діяльності йому потрібна запитувана інформація.

Постановою Луганського апеляційного суду скаргу правопорушника задоволено частково. А саме, суд апеляційної інстанції не знайшов підстав для скасування постанови суду першої інстанції чи зменшення призначеного правопорушнику стягнення, яке накладено в межах санкції частини першої статті 188-18 КУпАП, проте вважав за необхідне змінити постанову і виключити з її мотивувальної частини посилання на порушення міським головою частини першої статті 188-19 КУпАП в частині ненадання ним відповіді на депутатське звернення про надання документів та їх копій, які мають відношення до ремонтних робіт.

В іншій частині постанову залишено без змін.

За повідомленням прес-служби суду

За інформацією Судова Влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).