Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 180

Киянин придбав у власність автомобіль «Mercedes-BenzGLS-350», який, як виявилося, перебуває в базі даних Інтерполу.

В липні 2019 року киянин В. вирішив купити автомобіль «Mercedes-Benz GLS-350». Оголошення про продаж такої марки знайшов в мережі Інтернет на сайті «Auto-Ria». За результатами технічного стану та складення висновку експерта про даний транспортний засіб, чоловік придбав його за 62 тисячі доларів США. 31 березні 2020 року під час перетину державного кордону України з Білорусією, він дізнався, що його автомобіль перебуває в базі даних Інтерполу, як «викрадений» та його розшукують правоохоронці. Крім того, у ході судового розгляду з’ясувалося, що на його та ще 15 автомобілів, серед яких 3 марки «Mercedes-Benz GLS-350» і 4 «Matic», накладено арешт ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 24 лютого 2020 року та Головним слідчим управлінням Національної поліції проводиться досудове розслідування в кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом, дії, які вчинені організованою групою).

2 квітня 2020 року слідчий суддя Дубровицького районного суду наклав арешт на автомобіль «Mercedes-Benz GLS-350» із забороною права відчуження, розпорядження та користування цим автомобілем.

Не погодившись з таким рішенням суду першої інстанції, представник власника вилученого майна подав апеляційну скаргу. В обгрунтування своїх апеляційних вимог покликався на те, що клопотання слідчого та ухвала місцевого суду не містять відомостей щодо наявності підстав для накладення арешту на автомобіль. Просив ухвалу Дубровицького районного суду скасувати та відмовити в задоволенні клопотання слідчого про арешт майна.

Рівненський апеляційний суд в складі колегії суддів палати з розгляду кримінальних справ, заслухавши доводи сторін, перевіривши матеріали судової справи, а також обговоривши доводи апеляційної скарги, ухвалу слідчого судді Дубровицького районного суду від 2 квітня 2020 року року залишив без змін, а апеляційну скаргу — без задоволення.

За повідомленням прес-служби суду

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 12 августа 2022