Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 139

22 квітня 2020 року колегія суддів 5ААС розглянула апеляційну скаргу на рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 18 грудня 2019 року у справі за позовом до Конкурсної комісії з проведення конкурсу та призначення на посаду керівників установ природно - заповідного фонду.

Позовні вимоги стосувалися визнання протиправним та скасування рішення від 26.07.2019 року, в частині визначення переможця конкурсу на зайняття вакантної посади директора національного природного парку «Джарилгацький». На думку позивача, конкурс проведений з порушенням строків, непрозоро, упереджено, без забезпечення ефективного, об`єктивного та справедливого конкурсного відбору. Рішенням Херсонського окружного адміністративного суду від 18 грудня 2019 року позов задоволено. Текст рішення суду І інстанції - http://reyestr.court.gov.ua/Review/86457551

У справі бере участь третя особа, яку за результатами конкурсу визначено переможцем. Зазначена третя особа надала до суду апеляційну скаргу, наголосивши, що задоволення позову з підстав відсутності наказу міністра про продовження строку конкурсу при умові допуску та участі позивача на всіх етапах конкурсу на посаду директора національного природного парку «Джарилгацький» буде неправомірним та помилковим.

Під час апеляційного розгляду, суд зауважив, що в матеріалах справи відсутні докази та не доведено порушення Конкурсною комісією прав позивача на участь у конкурсі, а також упереджене ставлення до кандидатів та нерівні умови при проходженні етапів конкурсу.

За результатами розгляду, колегія суддів 5ААС постановила:

- апеляційну скаргу задовольнити;

- рішення Херсонського окружного адміністративного суду від 18 грудня 2019 року – скасувати;

- прийняти нове рішення, яким у задоволенні позовних вимог відмовити.

Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складання повного тексту судового рішення.

З судовим рішенням у справі № 540/1762/19 можливо ознайомитись на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/88932531.

За повідомленням прес-служби суду

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).