Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 806

На офіційному сайті ННЦ "Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса" в розділах керівництво та новини вказано, що в ННЦ «ІСЕ ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» відбулись кадрові зміни та відповідно до наказу Міністерства юстиції України з 29 червня 2023 року обов’язки директора Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» виконуватиме Тюлєнєв Сергій Анатолійович. Тюлєнєв С.А. з листопада 2022 обіймає посаду директора Науково-дослідного центру судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, має вчену ступінь кандидата економічних наук. 29 червня 2023 року на загальних зборах колективу ННЦ ІСЕ Тюлєнєв Сергій Анатолійович визначив основні аспекти діяльності та розвитку судово-експертної роботи — удосконалення якості експертного забезпечення та підвищення авторитету експертної установи.

Згідно біографічної довідки щодо професійної діяльності Тюлєнєва Сергія Анатолійовича, яка викладена на офіційному сайті Науково-дослідного центру судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, Тюлєнєв Сергій Анатолійович народився 26.05.1976 року в м. Цюрупинськ, Херсонської області. Має повну вищу освіту: 1997 – закінчив Одеський інститут Сухопутних військ, м. Одеса за спеціальністю «Менеджмент» (кваліфікація бакалавра «Менеджменту»); 1997 – закінчив Одеський інститут Сухопутних військ, м. Одеса за спеціальністю «Організація продовольчого забезпечення військ» (кваліфікація спеціаліста «Офіцер тактичного управління тактичного рівня»); 2012 – закінчив Міжрегіональна Академія управління персоналом, м. Севастополь (кваліфікація спеціаліста «Менеджер туризму та готельного бізнесу»); 2012 – закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом, м. Севастополь (кваліфікація спеціаліста «Спеціаліст з фінансів»); 2017 – закінчив Інститут підготовки кадрів ДСЗУ, Міністерства соціальної політики України за спеціальністю «Демографія економіка праці, соціальна економіка і політика»; 2019 – закінчив Академію управління персоналом, м. Київ (кваліфікація спеціаліста «Юрист»). Кандидат економічних наук (2017). Володіє мовами: українська, російська – вільно; англійська – інтермедіа. За час професійної діяльності займав наступні посади:

08.1997 – 06.2008: Військово-морські сили України, м Севастополь Офіцер (військове звання майор). За час проходження військової служби відзначений командуванням численними грамотами, відзнаками та медалями.

06.2008 – 11.2008: ТОВ «Альбатрос» м. Ялта. Заступник директора.

11.2008 – 10.2010: ТОВ «БП «Арміда» м. Севастополь. Заступник директора.

10.2010 – 03.2014: ТОВ «ТМ ГРУП», м. Севастополь. Засновник.

03.2014 – 05.2014: Міністерство соціальної політики України. Помічник Міністра соціальної політики України.

05.2014 – 03.2016: Міністерство соціальної політики України. Заступник Директора Державна служба зайнятості України (центральний апарат).

03.2016 – 09.2016: Міністерство інфраструктури України. Директор ДП «Центр науково-технічного супроводу дорожніх робіт та сертифікації дорожньої продукції».

09.2016 – 06.2017: Міністерство юстиції України. Заступник директора Департаменту Міністерства юстиції України. Голова комісії з ліквідації Державної пенітенціарної служби України.

06.2017 – 01.2018: Міністерство юстиції України. Директор Генеральної дирекції Державної кримінально-виконавчої служби України.

З 2018: Міжрегіональна Академія управління персоналом (м. Київ). Доцент кафедри управління персоналом та економіки праці Навчально-наукового інституту менеджменту, економіки та фінансів.

З листопада 2022: директор Науково-дослідного центру судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності Міністерства юстиції України.

Редакція журналу вітає Тюлєнєва Сергія Анатолійовича з призначенням на одну з самих відповідальних посад в системі експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України, бажає прфесійних успіхів та натхнення в тих позитивних змінах, які ним можуть бути започатковані в ННЦ.

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).