Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1223

18 червня 2021 року міський голова Віталій Кличко підписав листа від 18.06.2021 № 001-1540 на міністра юстиції України Д. Малюсці в якому вказав, що виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) не дає згоду на звільнення Рувіна О.Г. з посади директора Київського науково-дослідного інституту судових експерти: Міністерства юстиції України керуючись пунктом 6 Порядку погодження з Головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головами місцевих державних адміністрацій призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2013 року № 818 та враховуючи багаторічний досвід роботи Рувіна О. Г. та результативність діяльності Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України під його керівництвом.

Раніше повідомлялось, Розпочато реорганізацію Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції та Науково-дослідного Центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції з метою створення єдиної установи 

Згідно тексту листа, який опубліковано ZN.UA в статті під назвою «Экспертиза на честность. В своей борьбе с Банковой Виталий Кличко решил заблокировать увольнение одиозного директора КНИИСЭ, тем самым защитив себя и свою команду», зазначається:

Керуючись Указом Президента України від 16 квітня 2010 року № 542/2010 «Про деякі питання забезпечення здійснення повноважень місцевими державними адміністраціями» та постановою Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2013 року №818 «Про затвердження Порядку погодження з Головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головами місцевих державних адміністрацій призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, і внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1993 року № 203» у виконавчому органі Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) розглянуто пропозицію Міністерства юстиції України щодо погодження звільнення Рувіна Олександра Григоровича з посади директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за невиконання умов, передбачених контрактом.

При цьому Міністерством юстиції України не зазначено жодних конкретних обставин, що стосуються невиконання директором обов’язків, передбачених статутом та контрактом. Натомість, за наявною у Київській міській державній адміністрації інформацією, починаючи з 2011 року під особистим керівництвом Рувіна О.Г діяльність Київського науково-дослідного інституту судових експерти Міністерства юстиції України була спрямована на проведення експертиз в резонансних справах про скасування незаконних рішень Київської міської ради попередніх скликань про надання земельних ділянок та про заниження ринкові вартості об’єктів нерухомості у ході проведення приватизації комунального майна столиці.

Зокрема, у власність територіальної громади міста Києва повернуто понад 300 га земельних ділянок та заощаджено понад 480 млн. гривень бюджетних коштів. Рувін О.Г. бере активну участь у громадському житті міста Києва, зокрема, у діяльності громадської Антикорупційної ради при Київському міському голові, де активно відстоює позиції щодо ефективного використання комунальної власності територіальної громади міста Києва та надає професійні рекомендації з цих питань. Вважаємо, що звільнення Рувіна О.Г. може призвести до зниження ефективності діяльності очолюваної ним установи, а відтак до погіршення якості експертних досліджень, які проводяться Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз Міністерства юстиції України.

Водночас слід зазначити, що Указом Президента України №24/2021 від 22 січня 2021 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю Рувіна Олександра Григоровича, за поданням Міністерства юстиції України, нагороджено орденом «За заслуги» І ступеня.

Раніше 19 грудня 2019 року на Сайті "Доступ до правди" був опублікований Контракт з директором Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України. В якому зазначається, що згідно додаткової угоди від 29 серпня 2019 року Міністерство юстиції України в особі в.о. Державного секретаря, керівника Секретаріату Державного секретаря Міністерства юстиції України Мацків (яка на той час також підписувалася під призвищем Косолапова) Олени Андріївни продовжило дію контракту до 01 січня 2025 року. - URL: https://dostup.pravda.com.ua/request/59849/response/143296/attach/3/.PDF.pdf 

09 березня 2017 Сайт Радіо Свобода опублікував доволі незвичний лист директора КНДІСЕ Олександра Рувіна, яким він 15 грудня 2016 року повідомляв НАБУ, що голова ДФС Роман Насіров особисто звернувся до КНДІСЕ з інформацією, яка має суттєве значення, у зв'язку з чим Олександр Рувін попросив НАБУ вважати проведену судово-економічну експертизу недійсною і повернути її на доопрацювання. Мотивація такої поведінки директора КНДІСЕ на той час була не відома, оскільки замовником судово-економічної експертизи було НАБУ, а голова Державної фіскальної служби Роман Насіров був зацікавлений у висновках експертизи на свою користь та з часом йому була оголошена підозра у кримінальному правопорушенні саме за результатами цієї проведеної судово-економічної експертизи, яку хотів повернути директор КНДІСЕ Олександр Рувін. НАБУ вважало, що Олександр Рувін вчинив самодіяльність і що таке відкликання вже складеного експертного висновку не передбачене законом, і його дії мають ознаки втручання у слідство. «Ми наголошуємо на тому, що ця експертиза дійсна, і директор установи відповідно до Закону «Про судову експертизу» і інших нормативно-правових актів має право вносити якісь технічні виправлення у висновки експертів лише до того терміну, поки ці висновки перебувають в установі інституту. Щойно ці висновки потрапляють на адресу тих органів, які запитували цю експертизу, жодні зміни в ній не допускаються», – розповіла прес-секретар НАБУ Світлана Оліфіра.

Реформа судової експертизи з іншого боку. Олександр Григорович Рувін, директор КНДІСЕ Мінюсту. Розслідування BIHUS info. Він вирішує все: мільйонні статки і таємні гості головного експерта країни. НГ№361

Кримінальне провадження щодо Р. Насірова слухається на теперішній час у Вищому антикорупційному суді.

Attachments:
Download this file (Контракт.pdf)Контракт[текст]790 kB

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 29 ноября 2023