Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1016

В 2020 році ХНДІСЕ здобув статус Національного наукового центру і став єдиним Національним науковим центром судової експертизи серед усіх державних спеціалізованих експертних установ в Україні, а його керівники (директор Олександр Миколайович Клюєв та заступник директора з наукової роботи Елла Борисівна Сімакова-Єфремян) вже Національного наукового центру отримали найвищі оцінки якості організованої судово-експертної діяльності з боку глави держави - Президента України на протязі серпня - жовтня 2020 року. Для судової експертизи це величезне визнання плідної роботи професійного колективу експертів, науковців та керівників як менеджерів науково-експертного середовища за усі часи незалежності в Україні.

Хронологія подій. 28 серпня 2020 року Президентом України підписано Указ №366/2020 «Про надання Харківському науково-дослідному інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса статусу національного наукового центру». Національний науковий центр «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» (скор. - ННЦ «ІСЕ») — таку назву тепер матиме ХНДІСЕ. Вказана подія сталася за поданням Міністерства юстиції України та пропозицією Кабінету Міністрів України, а також завдяки невпинному розвитку, активній науково-дослідній роботі, якісній експертній діяльності, плідному міжнародному співробітництву інституту, який щороку досягає нових вершин. Набуття нового статусу стало ще однією сходинкою розвитку ННЦ «ІСЕ». Указ Президента України фактично ще більше визначив орієнтири якісного розвитку  в судово-експертному забезпеченні правосуддя в Україні.

Крім того, 21 серпня 2020 року Указом Президента України від 21 серпня 2020 року № 335/2020 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України» почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» присвоєно заступнику директора інституту з наукової роботи, доктору юридичних наук, старшому науковому співробітнику Еллі Борисівні Сімаковій-Єфремян. Ця нагорода є результатом щоденної наполегливої та плідної праці на протязі багатьох років цього досвідченого керівника.

08 жовтня 2020 року, Указом Президента України від 08.10.2020 р. № 425/2020 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня юриста» за вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм директора Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса (нині — Національний науковий центр «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса»), доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України — Олександра Миколайовича Клюєва нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Редакція журналу приєднується до багатьох привітань, які вже лунали і напевно продовжують лунати і на адресу керівників і колективу державної спеціалізованої експертної установи - бажаємо життєвих сил, творчої наснаги та подальших досягнень харківським професіоналам в галузі судової експертизи на благо правосуддю в нашій державі!

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 20 июня 2024