Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 466

24 серпня 2023 року на посаду завідувача Київського відділення Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз призначено Іщенко Олега Борисовича. Київське відділення ЛНДІСЕ було створено 09.09.2021 року. Керівниками відокремленого підрозділу ЛНДІСЕ у місті Києві були - Манелюк Володимир Андрійович (2021), Перова Олена Володимирівна (2022). До призначення на посаду Іщенко Олег Борисович працював адвокатом, право на заняття адвокатською діяльністю було зупинено згідно п.1 ч.1 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 07.04.2023 на підставі заяви. Відповідно до сторінки Іщенко О.Б. на ФБ він є засновником адвокатського об’єднання "ІНДОМІНУС ЛЕКС" (ЄДРПОУ 43088958), дата реєстрації 03.07.2019 року, а 23.02.2016 року заснував адвокатське бюро Олега Іщенка (ЄДРПОУ 40292609), яке на теперішній час перебуває в стані ліквідації. За інформацією на офіційному сайті адвокатського об’єднання "ІНДОМІНУС ЛЕКС" Іщенко Олег Борисович здійснював адвокатську діяльність з 2002 року, є фахівцем в галузі кримінального та цивільного  права, а також аспірант кафедри кримінального процесу Академії Адвокатури України. Контактні телефони: +38096 548 88 88, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Редакція журналу вітає Олега Борисовича Іщенко з призначенням на відповідальну керівну посаду та бажає успіху на ниві судово-експертного забезпечення правосуддя в складні часи, які охопили державу під час підступної війни, яку розв'язала з Україною російська федерація!

З адвокатських справ, адвокат Олег Іщенко був відомий у справі представлення інтересів народного депутата України Олександра Онищенка. 09 грудня 2016 року адвокатом було надано коментар щодо юридичного значення "плівок Онищенка" та можливості їх використання в Українському та Англійському правосудді, а також у справі побиття народного депутата Мустафи Наєма в 2018 році як представник Чеченської діаспори.

27 жовтня 2023 року Іщенко О.Б. отримав кваліфікацію судового експерта з правом проведення судових експертиз за експертною спеціалістю 13.6 "Дослідження, пов'язані з комерційними (фірмовими) найменуваннями, торговельними марками (знаками для товарів і послуг), географічними зазначеннями".

В 2022 році завідувача Київського відділення ЛНДІСЕ Манелюка Володимира Андрійовича згідно з рішенням дисциплінарної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України від 30.06.2022 № 3 було притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді призупинення дії свідоцтва № 266-21/Д про присвоєння кваліфікації судового експерта за експертною спеціальністю 1.1 на строк 6 (шість) місяців з дня проголошення резолютивної частини цього рішення, зобов’язано судового експерта в зазначений строк 6 (шість) місяців пройти навчання (стажування) за відповідними програмами підготовки та повторно пройти атестацію. Однак, в подальшому відповідно до інформації вказаної в Реєстрі атестованих судових експертів Міністерства юстиції України, його свідоцтво було визнано недійсним 07 вересня 2022 року та анульовано у зв’язку із звільненням згідно наказу Львівського НДІСЕ № 207-к від 07.09.2022 року. 13 грудня 2021 року Манелюку Володимиру Андрійовичу була присвоєна кваліфікація судового експерта з правом проведення судових експертиз за експертною спеціалістю 1.1 "Дослідження почерку і підписів".

Завідувач Київського відділення ЛНДІСЕ в період 2022-2023 роки Перова Олена Володимирівна відповідно до Реєстру атестованих судових експертів Міністерства юстиції України кваліфікації судового експерта з правом проведення експертиз за будь якою експертною спеціальністю не мала.

Види судових експертиз, які можуть бути виконані в Київському відділенні ЛНДІСЕ

Місцезнаходження Київського відділення ЛНДІСЕ 

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).