Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 625

09 вересня 2021 року за інформацією директорки Львіського науково-дослідного інституту судових експертиз Оксани Павлівни Куманська-Нор відбулась знакова подія для Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиціі Украіни, у Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців з’явився новий запис - Київське відділення Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз! Київ та Київська область це четвертий регіон за кількістю звернень для проведення судових експертиз до Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиціі Украіни (у Рівне, Волині, Закарпаття, які займають першість звернень вже діють відділення ЛНДІСЕ). 

Директорка ЛНДІСЕ Куманська-Нор О.П. переконана: "Стаємо доступнішими і ближчими до центру і готуємось до початку роботи уже наступного тижня! Втомлені, але переконані, що сьогодні із зміною процесуальних кодексів, кожен має відчути зміни у підходах роботи наших установ і бути впевненим у якості і фаховості «суддів у білих халатах».

Згідно записів в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців, Київське відділення Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз є відокремленим підрозділом юридичної особи Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиціі Украіни. Ідентифікаційний код відокремленого підрозділу 44588900. Місцезнаходження відокремленого підрозділу: Україна, 01032, місто Київ, вул.Петлюри Симона, будинок 16, приміщення 108. Дата створення підрозділу: 09.09.2021. Номер запису про реєстрацію: 1004151030022006216.

Види діяльності Київського відділення Львівського науково-дослідного інституту судових:

84.23 Діяльність у сфері юстиції та правосуддя (основний);

69.10 Діяльність у сфері права;

72.19 Дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук;

72.20 Дослідження й експериментальні розробки у сфері суспільних і гуманітарних наук

Керівником відокремленого підрозділу призначено Манелюка Володимира Андрійовича, який виконує обов'язків завідувача Київського відділення Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України.

Манелюк Володимир Андрійович має вищу юридичну освіту, певний час працював в органах прокуратури до 2015 року, обіймав посаду старшого прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні у сфері транспорту Прокуратури міста Києва.

20 вересня 2021 року відбулось урочисте відкриття Київського відділення ЛНДІСЕ Мінюсту. Участь у заході прийняло керівництво Міністерства юстиції України, керівники самоврядних професійних організації, інститутів КНУ ім. Т. Шевченка, судді, адвокати та науковці, представникі правоохоронного сектору, приватні виконавці та арбітражні керуючі. Було підписано ряд меморандумів і висловлено розуміння так необхідної співпраці - судові експертизи об’єднують!

Види судових експертиз, які можуть бути виконані в Київському відділенні ЛНДІСЕ

Місцезнаходження Київського відділення ЛНДІСЕ

Раніше повідомлялось, 05 липня 2021 року у Києві урочисто відкрито Київське відділення - бюро Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С.Бокаріуса» (м. Харків).

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).