Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 408

Ухвалою Миколаївського апеляційного суду підозрюваному у вчиненні ДТП застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту строком до 23 квітня 2020 року.

Строк домашнього арешту застосованого слідчим суддею першої інстанції (до 12 травня 2020 року) змінено у зв’язку з тим, що строк досудового розслідування закінчився у квітні. В матеріалах справи відсутні жодні документи, які б свідчили про продовження таких строків органами прокуратури, що не дає колегії суддів законних підстав застосовувати запобіжний захід довший чим строк досудового розслідування у даному кримінальному провадженні.

Таким чином, колегія суддів апеляційного суду дійшла до висновку, про необхідність застосування запобіжного заходу підозрюваному у вигляді домашнього арешту в межах строку досудового розслідування.*

*Відповідно до статті 219 КПК України досудове розслідування повинно бути закінчено протягом двох місяців з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину. Тобто, строк досудового розслідування може бути продовжений слідчим суддею за клопотанням слідчого погодженого в установленому порядку. Міра запобіжного заходу має обиратись лише на період дії строку досудового розслідування. На момент постановлення слідчим суддею першої інстанції ухвали відсутні дані про продовження строків досудового розслідування, а через це, у слідчого судді не було законних підстав встановлювати строк дії запобіжного заходу поза межами строку досудового розслідування.

За результатами розгляду справи апеляційну скаргу прокурора залишено без задоволення, апеляційну скаргу захисника підозрюваного частково задоволено. Ухвалу слідчого судді Центрального районного суду м. Миколаєва від 12 березня 2020 року – скасовано. Постановлено нову ухвалу, якою до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту строком до 23 квітня 2020 року з покладанням обов’язків, передбачених частиною 5 статті 194 КПК України, у тому числі носити електронний засіб контролю.

З повним текстом рішення суду можна ознайомитись у Єдиному державному реєстрі судових рішень на номером справи – 490/1235/20.

Довідково: 32-річний житель Миколаєва органами досудового розслідування підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження).

Так, 24 лютого 2020 року, керуючи автомобілем «Range Rover» по проспекту Центральному в напрямку перехрестя вул. Московська зі сторони вул. Соборна в м. Миколаєві, допустив порушення вимог Правил дорожнього руху України (пп. 2.3 (б), 10.1, 12.3 та 12.4).

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій та пасажирка мікроавтобусу загинули від отриманих травм.

До уваги громадян та представників ЗМІ!

Наполегливо просимо утримуватись від суджень щодо мотивів прийнятого рішення до проголошення повного тексту рішення суду, у якому містяться обґрунтовані та вмотивовані причини прийнятого рішення суду.

Миколаївський апеляційний суд завжди сприяє журналістам у виконанні ними своїх професійних обов’язків. Нагадуємо, що висвітлення офіційної позиції від імені Миколаївського апеляційного суду стосовно ухвалених судових рішень суду та подій, що відбуваються в суді доручено виключно суддям-спікерам та прессекретарю, які завжди готові до конструктивного діалогу та співпраці. Усі актуальні контакти та інформація розміщується на офіційному веб-сайті Миколаївського апеляційного суду та сторінці суду у соціальній мережі «Facebook».

Впевнені, що разом ми зможемо достойно виконувати важливу суспільну функцію – повно та оперативно інформувати громадськість про хід розгляду соціально значущих справ в судовому порядку.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).