Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 205

Господарський суд Івано-Франківської області стягнув на користь Комунального підприємства Івано-Франківськводоекотехпром з Товариства з обмеженою відповідальністю "Техойл НК", з реєстрацією у місті Києві, 327 915,30 гривень заборгованості за невикористані талони на отримання дизпалива та бензину.

Суд встановив, що ТОВ "Техойл НК" визнано переможцем в процедурі закупівлі бензину та дизельного палива на офіційному веб-порталі закупівель ргоzorro.gоу.uа. Згідно умов укладеного у квітні 2018 року між КП Івано-Франківськводоекотехпром та ТОВ "Техойл НК" договору позивач сплатив відповідачу кошти на загальну суму 1 177 837,50 гривень. Натомість ТОВ "Техойл НК" передав комунальному підприємству на вищевказану суму талони на отримання бензину А-92, А-95 та дизельного палива.

Однак, з 6 листопада 2018 року талони на автозаправних станціях, визначених договором, не приймаються, тому комунальне підприємство не змогло отримати товар на суму 327 915,30 гривень шляхом пред`явлення відповідних талонів.

14 лютого 2019 року представникам комунального підприємства в черговий раз було відмовлено у заправці автомобіля на автозаправній станції у місті Івано-Франківську, що належить підприємству з іноземними інвестиціями «АМІК Україна».

КП Івано-Франківськводоекотехпром вимагало повернути на розрахунковий рахунок 327 915,30 гривень за невикористані талони, однак кошти на рахунок позивача не поступили.

Частиною 2 статті 693 Цивільного Кодексу України визначено, що покупець має право вимагати передання оплаченого товару або повернення суми попередньої оплати, якщо продавець, який одержав суму попередньої оплати товару, не передав товар у встановлений строк.

Детальніше з текстом рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 31.03.2020 р. у справі №909/1403/19 можна ознайомитись за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/88571633

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).