Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 246

Суди апеляційної інстанції може чекати кадровий колапс у зв’язку з тим, що багато суддів планують піти у відставку. Крім того, усі суди відчувають проблеми з фінансуванням: забезпечення поточними видатками є втричі меншим від потреби.

Про це йшлося сьогодні, 14 травня 2020 року, під час наради в режимі відеоконференції керівництва Верховного Суду з головами апеляційних судів за участю очільників Вищої ради правосуддя, Ради суддів України та Державної судової адміністрації України.

Голови судів апеляційних інстанцій звернули увагу на те, що в судах не вистачає коштів на придбання конвертів, марок, канцелярії тощо. Така ситуація порушує гарантії учасників судового процесу на належне повідомлення про судове засідання. Як зазначив Голова ДСАУ Зеновій Холоднюк, державним бюджетом на 2020 рік коштів на поточні видатки передбачено утричі менше від потреби і без внесення змін до державного бюджету ситуація не зміниться.

Крім того, керівники апеляційних судів занепокоєні тим, що нині кадрова ситуація в судах доволі складна, але незабаром вона може значно погіршитися через те, що багато суддів виявляють бажання піти у відставку. Це пов’язано, у тому числі, й з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (від 13 квітня 2020 року № 553-IX), яким обмежено розмір суддівської винагороди.

Голова ВРП Андрій Овсієнко підтвердив, що кількість заяв суддів про відставку, яка надходить до Ради, збільшилася.

Зважаючи на це, голови апеляційних судів підтримали пропозицію Голови Верховного Суду щодо відповідного звернення Пленуму ВС до Конституційного Суду України.

Голова ВС Валентина Данішевська планує оголосити про скликання Пленуму ВС 15 травня 2020 року.

Подробиці про зміст обговорюваних питань під час наради читайте вже завтра.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 12 августа 2022