Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 175

Сьогодні, 22 травня, у Вищому антикорупційному суді відбулося підготовче засідання у справі за обвинуваченням народного депутата VIII скликання. Його обвинувачують у незаконному отриманні компенсації за житло із державного бюджету. Дії екс-нардепа кваліфіковано за частиною другою статті 364 Кримінального кодексу України.

Під час підготовчого судового засідання, сторона захисту подала клопотання про зміну запобіжного заходу екс-нардепові, в якому просила змінити обраний раніше запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 370 тис.грн на особисте зобов'язання.

Прокурор не заперечував проти зміни запобіжного заходу, оскільки докази чи інформація про порушення обвинуваченим покладених на нього процесуальних обов’язків відсутні, та він повністю відшкодував завдану державі шкоду.

Колегія суддів задовольнила клопотання сторони захисту та змінила запобіжний захід у вигляді застави на особисте зобов’язання. До обвинуваченого також були застосовані додаткові обов’язки: прибувати до суду за першим викликом; повідомляти суд про зміну роботи та місця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками у даному кримінальному провадженні; здати на зберігання до відповідного органу паспорт та інші документи для виїзду за кордон.

Обвинуваченому повідомили, що у разі порушення обов’язків, до нього може бути застосовано більш жорстокий запобіжний захід та грошове стягнення.

За рішенням колегії суддів заставодавцям будуть повернуті кошти, внесені ними раніше в якості застави за обвинуваченого.

Розгляд справи по суті пред'явленого обвинувачення запланований на 15:00 25 травня 2020 року.

Нагадаємо, за версією слідства, народний обранець безпідставно отримав компенсацію на витрати за винайм номеру у готелі «Київ» через начебто відсутність власного столичного житла.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).