Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 96

Заступник Голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький, відповідаючи на запитання журналістки телеканалу ICTV щодо першочергових кроків покращення роботи судів, висловив своє бачення судової реформи в Україні.

За його словами, серед нагальних питань – запуск Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та відновлення добору суддів, щоб суди нарешті були наповнені кадрами, а судді змогли працювати в нормальному режимі без надмірного навантаження.

Також необхідно проаналізувати Закон України «Про судоустрій і статус суддів» в частині запровадження судового прецеденту як джерела права. «Нехай ми його назвемо не «прецедент», а «узагальнення судової практики». Верховний Суд має бути судом права, а не судом факту. Він не повинен розглядати всі справи, а має вибирати типові справи і демонструвати судам нижчих інстанцій, як їх розглядати. Це буде визначати правозастосування», – пояснив Олексій Маловацький.

Заступник Голови ВРП вважає, що варто проаналізувати те, як працюють процесуальні кодекси, які були ухвалені три роки тому, та, визначивши недоліки і зробивши висновки, внести відповідні зміни до законодавства.

ВРП вперше за всю історію України ініціювала обговорення серед суддівської спільноти визначення показників навантаження судді, розповів Олексій Маловацький. «Якщо суддя відпрацьовує справ більше норми – його треба заохочувати: або підвищувати, або виплачувати додаткову заробітну плату. Якщо ж суддя не відпрацьовує норму – відправити на навчання або на практику», – зазначив Олексій Маловацький. На його переконання, для того, щоб в суди залучити амбітних професіоналів, необхідно передбачити можливість прозорого способу кар’єрного зростання. «Наразі таких умов немає», – зауважив заступник Голови Вищої ради правосуддя.

На його думку, судова реформа має ґрунтуватися не тільки на зміні законодавства, до судів слід підходити більш практично. «Це не якась віртуальна установа. Судам треба ставити чіткі завдання: щодо кількості розглянутих справ, часу слухання справи тощо. І від цього вже мають розраховуватися навантаження, заробітна плата, витрати на утримання та інше. Тільки тоді ми будемо мати конструктивні результати», – зазначив Олексій Маловацький.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).