Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 302

Тернопільське державне науково-технічне підприємство "Промінь" (далі — ТДНТП "Промінь") звернулось до Господарського суду Тернопільської області з позовом до Тернопільської обласної держаної адміністрації (далі - Тернопільська ОДА) про визнання недійсним розпорядження голови Тернопільської ОДА про припинення постійного користування підприємством земельною ділянкою державної власності.

Позовні вимоги мотивовані тим, що оспорюване розпорядження Тернопільської ОДА, яким ТДНТП "Промінь" припинено право користування земельною ділянкою площею 5,7575 га (за адресою м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28) та переведено вказану ділянку до земель запасу державної власності на території Тернопільської міської ради, не відповідає вимогам статті 144 Земельного кодексу України.

За результатами розгляду справи №921/388/19, господарський суд Тернопільської області прийняв рішення від 12.12.2019, залишене без змін постановою Західного апеляційного господарського суду від 17.03.2020, яким позовні вимоги задоволено - визнано недійсним розпорядження голови Тернопільської ОДА "Про припинення права постійного користування земельною ділянкою".

Рішення суду обґрунтовано тим, що визнання недійсним рішення органу виконавчої влади є належним способом захисту порушеного права позивача - ТДНТП "Промінь", як постійного землекористувача. При цьому суд дійшов до висновку, що спірне розпорядження не відповідає вимогам статей 141, 143, 144 Земельного кодексу України та прийняте головою Тернопільської ОДА з урахуванням, у тому числі, припису від 20.03.2019, який було скасовано апеляційним адміністративним судом у справі № 857/7974/19.
Крім того, вказане розпорядження прийняте на підставі клопотання державного інспектора ГУ Держгеокадастру у Тернопільській області за відсутності у нього повноважень на звернення до органів влади щодо питання дотримання вимог земельного законодавства.

У постанові КГС ВС від 24.09.2020 колегія суддів підтримала висновки господарських судів попередніх інстанцій про порушення Тернопільською ОДА порядку прийняття оспорюваного розпорядження та дійшла до висновку про необґрунтованість посилання заявника касаційної скарги, а саме Тернопільської ОДА, на порушення норм процесуального права при прийнятті постанови апеляційної інстанції.

Рішення ГСТО від 12.12.2019 у справі №921/388/19: http://reestr.court.gov.ua/Review/86530628


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 17 апреля 2024

Новини