Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 166

10 жовтня у Києві пройшов завершальний етап двоступеневого тактико-спеціального навчання з керівним складом територіальних управлінь Служби судової охорони й підрозділами швидкого реагування та особистої безпеки суддів.

Цей етап був практичний і проходив на території та об’єктах Вищого антикорупційного суду. Для участі в ньому до Києва здійснили марш підрозділи швидкого реагування та особистої безпеки суддів дев’яти територіальних управлінь Служби: з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Харківської, Хмельницької областей. Також у практичному етапі навчання було задіяно підрозділи швидкого реагування та особистої безпеки суддів Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області.

Захід відвідав Голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко. «Сьогодні Служба судової охорони яскраво продемонструвала те, чого її співробітники наполегливо та інтенсивно навчалися протягом останнього часу. Головне ваше завдання – забезпечити безпеку не тільки судді чи працівника апарату суду. Всі люди, які перебувають у судовій установі, мають бути в повній безпеці! І сьогодні я побачив, що ви взяли точний курс свого подальшого розвитку», – відзначив Голова ВРП, звертаючись до учасників навчань.

Він подякував керівному складу центрального органу управління та територіальних управлінь Служби судової охорони за проведену роботу стосовно розвитку Служби й побажав успіхів у виконанні покладених на неї завдань.

Своєю чергою, Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар, зауваживши, що таке триденне двоступеневе тактико-спеціальне навчання із залученням підрозділів одразу десяти територіальних управлінь Служби проводиться вперше, високо оцінив навченість судових охоронців, їхній тактичний вишкіл, злагодженість дій у складі зведених підрозділів.


Голова Служби поставив завдання у двотижневий термін узагальнити досвід участі в навчанні та надати до центрального органу управління Служби судової охорони пропозиції щодо удосконалення організації службової діяльності, заходів системи професійної підготовки співробітників Служби, тактики дій підрозділів швидкого реагування та особистої безпеки суддів під час виконання завдань з охорони й забезпечення безпеки органів та установ судової влади.


Практична фаза навчання була організована на чотирьох навчальних місцях, де співробітники підрозділів швидкого реагування та особистої безпеки суддів усіх десяти територіальних управлінь по черзі відпрацьовували тактичні дії під час забезпечення безпеки судді, стримування натовпу агресивно налаштованих осіб у їх спробах прорватися через лінію охорони на вході до судової установи, у разі виникнення безладів та порушень громадського порядку безпосередньо під час судового засідання, деблокування приміщення судової установи.
Тактику дій судових охоронців оцінювали досвідчені інструктори, керівники та заступники керівників структурних підрозділів центрального органу управління Служби судової охорони.


За підсумками тактико-спеціального навчання Голова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у підготовку і проведення заходу вручив групі співробітників Служби відзнаки, подяки та чергові спеціальні звання.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).