Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 246

Секретар Великої Палати Верховного Суду Всеволод Князєв взяв участь у круглому столі, присвяченому презентації третього видання документів Консультативної ради європейських суддів. Захід, організований проєктом Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні», відбувся 26 жовтня в онлайн-режимі.

Насамперед Всеволод Князєв подякував Офісу Ради Європи в Україні за плідну багаторічну співпрацю та підкреслив важливість висновків КРЄС для розвитку й реформування судової системи, а також забезпечення верховенства права.

«Для нас висновки КРЄС є дороговказом при прийнятті рішень у справах щодо відбору, призначення на посаду, звільнення чи притягнення судді до відповідальності. Важко знайти рішення Великої Палати ВС, що стосується кар’єри судді, у якому немає посилання на ці висновки. Ними у своїй роботі керуються не тільки суди, а й інші органи судової влади, тому систематизація та узагальнення цих документів є корисними», – зазначив Секретар Великої Палати ВС.

Він також звернув увагу на Висновок КРЄС № 20 про роль судів у забезпеченні єдності застосування закону, прийняття якого збіглося з початком роботи нового Верховного Суду.

«Одне з головних завдань ВС – формування єдності судової практики, тому цей висновок є дуже важливим і використовується нами для досягнення поставленої мети», – зауважив Всеволод Князєв.

У Висновку КРЄС № 21 щодо запобігання корупції серед суддів зазначається, що фінансування судових органів є важливою гарантією запобігання корупції в судовій владі. На переконання Секретаря Великої Палати ВС, органи законодавчої та виконавчої влади мають звертати увагу на ці постулати при формуванні бюджету та ухваленні відповідних законів.

«Не можна переоцінити допомогу КРЄС і в питанні незалежності суддів. Так, у Рішенні від 11 березня 2020 року № 4-р/2020 Конституційний Суд України, посилаючись, зокрема, на відповідні висновки КРЄС, визнав неконституційним скорочення кількості суддів Верховного Суду вдвічі. Тому зазначені висновки є запобіжником від впливу на судову владу», – наголосив Всеволод Князєв.

Після презентації Президентом Консультативної ради європейських суддів Ніною Бететто третього офіційного видання документів КРЄС учасники заходу обговорили стандарти та рекомендації Ради Європи у сфері правосуддя та питання щодо імплементації рекомендацій КРЄС в Україні.

Верховний Суд


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).