Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 138

Сьогодні, 20 листопада 2020 року, відбулося позачергове засідання Ради суддів України, у якому взяли участь 23 члени Ради, які розглянули питання щодо можливого перенесення, через складну епідемічну ситуацію, з'їзду суддів України.

Засідання відбувалося у режимі відеоконференцзв'язку на платформі ZOOM.

Під час обговорення питання порядку денного члени Ради суддів України відхилили можливість перенесення ХVІІІ з’їзду суддів України, підтвердивши попередню дату проведення форуму.

Нагадаємо, що відповідно до рішення Ради суддів України від 8 жовтня 2020 року № 59, ХVІІІ з’їзд суддів України відбудеться 8-10 грудня 2020 року у приміщенні Конгрес-холу готелю "Президент Готель" за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 12.

Такому рішенню передувало як обговорення питання під час робочої наради членів Ради, що відбулася напередодні засідання, так й обговорення вже безпосередньо під час самого засідання.

Віктор Остапук - член Ради суддів України, суддя Верховного Суду зазначив, що наслідки не проведення з'їзду суддів України для судової системи можуть стати непередбачуваними. "Відклавши проведення з’їзду суддів України, ми практично заблокуємо роботу Вищої ради правосуддя, а вже далі і призначення суддів на посади. Про кадровий голод, який є у місцевих загальних судах я нагадувати не буду. Тому нам дуже зважено потрібно підходити до цього питання і чітко висловити свою позицію", - наголосив Віктор Остапук. У цьому його підтримали й інші члени Ради, які провели зустрічі з делегатами з'їзду у своїх регіонах та висловили їхню думку.

Відтак, заслухавши інформацію Голови Ради суддів України Богдана Моніча щодо доцільності проведення ХVІІІ чергового з’їзду суддів України у визначені рішенням Ради суддів України від 08 жовтня 2020 року № 59 дати, а саме у період з 08 по 10 грудня 2020 року, члени ради не підтримали рішення про перенесення з'їзду суддів України на невизначений час.

У процесі голосування 7 членів РСУ висловилися "за" перенесення з'їзду, 1- "утримався", 15 - виступили "проти".

Підсумовуючи засідання, Голова Ради суддів України Богдан Моніч наголосив на посиленні протиепідемічних заходів, які будуть запровадженні під час проведення з'їзду.

"Спільно з Державною судовою адміністрацією України ми зможемо забезпечити посилені заходи дотримання особистої безпеки делегатів та запрошених. В необхідній кількості будуть наявні засоби індивідуального захисту, а також постійно моніторитиметься стан здоров'я делегатів. Також ми сподіваємося на персональну відповідальність кожного з них, коли за найменших ознаками хвороби, вони утримаються від поїздки на з'їзд", - зазначив Богдан Моніч.

Відповідно до прийнятого рішення будуть внесені зміни у План заходів проведення з'їзду, де буде передбачено посилення протиепідемічних заходів, про що буде повідомлено делегатів з'їзду в областях.

Рада суддів України


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).