Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 196

9 грудня 2020 року до Вищої ради правосуддя надійшло клопотання Генерального прокурора Ірини Венедіктової про тимчасове відсторонення судді Володимирецького районного суду Рівненської області Закревського Л.В. від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених частиною другою статті 3692 Кримінального кодексу України.

На обґрунтування клопотання Генеральний прокурор зазначила про наявність обставин, які вказують, що подальше перебування Закревського Л.В. на посаді судді Володимирецького районного суду Рівненської області та здійснення ним правосуддя може призвести до негативних наслідків.

Як повідомлялося раніше, 20 лютого 2020 року Закревському Л.В. було вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною третьою статті 368, частиною другою статті 3692 Кримінального кодексу України. Суддя підозрюється у проханні надати неправомірну вигоду службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення нею дії з використанням службового становища в інтересах того, хто надає таку вигоду, та в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

9 червня 2020 року Вища рада правосуддя, задовільнивши клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, тимчасово, на два місяці, відсторонила Закревського Л.В. від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

4 серпня 2020 року рішенням ВРП задоволено клопотання Генерального прокурора Ірини Венедіктової та продовжено строк тимчасового відсторонення судді Закревського Л.В. від здійснення правосуддя до 17 вересня 2020 року.

14 серпня 2020 року Закревському Л.В. повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною другою статті 3692 КК України.

29 жовтня 2020 року Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою направлено до Вищого антикорупційного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні
за обвинуваченням Закревського Л.В. у вчиненні злочинів, передбачених частиною другою статті 3692 КК України.

У клопотанні, надісланому до Вищої ради правосуддя 9 грудня 2020 року, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова зазначає, що наведені обставини підтверджують використання суддею Закревським Л.В. свого службового становища для вчинення інкримінованих йому злочинів, у тому числі тяжкого злочину, та дають підстави вважати, що перебування на посаді судді Володимирецького районного суду Рівненської області сприяло вчиненню ним кримінальних правопорушень.

Обвинувачення Закревського Л.В. у вчиненні кримінального правопорушення, обставини та події у кримінальному провадженні суперечать морально-етичним принципам, об’єктивно можуть поставити під сумнів безсторонність судді при здійсненні правосуддя та з огляду на міжнародні принципи, стандарти поведінки судді і норми національного законодавства значною мірою зашкодити авторитету судової влади та довірі суспільства до неї.

З огляду на наведене, а також беручи до уваги співмірність між такими засадами, як незалежність та недоторканність судді, і наслідками тимчасового відсторонення судді від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності, Вища рада правосуддя дійшла висновку про необхідність задоволення клопотання Генерального прокурора про відсторонення судді Володимирецького районного суду Рівненської області Закревського Л.В. від здійснення правосуддя.

Вища рада правосуддя на засіданні 14 грудня 2020 року ухвалила рішення тимчасово, до набрання законної сили вироком суду або закриття кримінального провадження, відсторонити суддю Володимирецького районного суду Рівненської області Закревського Леоніда Володимировича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).