Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 512

01 лютого 2022 року головний редактор журналу, директор Інституту психологічної експертизи і поліграфа Олег Назаров прийняв участь у робочій нараді під керівництвом голови Національного органу стандартизації України, функції якого виконує державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» в особі генерального директора Олега Швидкого, а також спільно із заступником голови Технічного комітету 192 «Судові експертизи» Наталією Нестер щодо обговорення організаційних питань з проведення робіт з національної стандартизації у галузі психологічної експертизи і застосування поліграфа. На повістки зустрічі були питання впровадження міжнародних стандартів в галузі діяльності поліграфологів ASTM International, поновлення діяльності робочої групи з усунення недоліків, які існують в національному стандарті ДСТУ 8692:2016 «Поліграфи. Технічні умови» та допуск до діяльності ТК всіх зацікавлених сторін, у тому числі ГО «Колегія поліграфологів України», Інституту психологічної експертизи і поліграфа та інших професійних організацій, судових експертів психологів, які не є працівниками державних спеціалізованих установ. Всі сторони бажали досягнути консенсусу та домовились про конструктивну подальшу співпрацю та діалог, як того і вимагають принципи світової стандартизації. Далі буде.

Інформаційно: Олег Назаров є заступником голови ГО «Всеукраїнська незалежна науково-дослідна експертна спілка» (посвідчення №004 від 17.01.2022), член Координаційної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України (підстава: наказ Мінюсту від 20.12.2021 №4391/7 «Про затвердження складу Координаційної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України»), член Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України та секції судово-психологічної експертизи у складі даної ради (підстава: наказ Мінюсту від 29.11.2021 №4119/7 «Про затвердження складу президії науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України»), член Технічного комітету Е52 Експертна психофізіологія ASTM International (реєстраційна картка 2040450), судовий експерт, який не є працівником державних спеціалізованих установ (свідоцтво № 2035 від 09.07.2020).

Довідково: ДП «УкрНДНЦ» виконує функції національного органу стандартизації (далі - НОС). Відповідно до частини другої статті 11 Закону України «Про стандартизацію» (далі - ЗУ «Про стандартизацію») та згідно з 6.1 в) ДСТУ 1.14:2015 «Національна стандартизація. Процедури створення, діяльності та припинення діяльності технічних комітетів стандартизації» (далі - ДСТУ 1.14) до повноважень НОС належить координація діяльності технічних комітетів стандартизації (далі - ТК).

Витяг з листа НОС щодо запрошення для участі у робочій нараді,

Єдиною міжнародною організацією, яка займається стандартизацією діяльності поліграфологів в світі на теперішній час є ASTM International та Технічний комітет в її складі E52 on Forensic Psychophysiology, в якому головний редактор журналу Назаров Олег Анатолійович, має честь перебувати з 2018 року у якості постійного члена. Україна рухається в бік стандартизації діяльності професії поліграфолог, офіційно затвердивши кваліфікаційну характеристику вимог та ввівши саму професію поліграфолог з 25 жовтня 2021 року в Україні. В 2017 році громадська організація "Колегія поліграфологія України" спільно з Національним органом стандратизації України розпочала роботу по імплементації міжнародних стандартів в роботі поліграфолога в Україні. 

Меморандум про взаєморозуміння між Українським науково-дослідним і навчальним центром з питань стандартизації, сертифікації та якості та ASTM International було підписано в 2017 році. Переглянути Меморандум українською та англійською мовами можна у розділі Міжнародне співробітництво на сайті ДП «УкрНДНЦ» за посиланням: UA https://cutt.ly/mOmJVxv EN https://cutt.ly/2OmJ375 

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).