Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1924

29 січня 2019 року в місті Києві доцентом кафедри кримінального процесу, права і криміналістики Київського інституту інтелектуальної власності Національного університету "Одеська юридична академія", головним редактором наукового online видання "Судово-псхологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці", кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем в Національній школі суддів України було проведено одноденний тренінг для працівників апаратів судів на тему: “Поліграф і психологічна діагностика. Сучасні методи оцінки достовірності повідомленої інформації”.

Відкриваючи захід, начальник відділу підготовки працівників апаратів судів Віктор Лисак наголосив, що подібний тренінг із такої тематики для працівників апаратів судів Національна школа суддів України проводить уперше. Тема тренінгу цікава і незвична для слухачів, але, у той же час, вона стрімко набуває актуальності, особливо серед державних службовців.

Тренінг було розпочато з інтерактивної лекції з використанням презентації Power Point, на якій учасники ознайомилися з професійними засадами психологічної діагностики в суддівській сфері. Присутні мали можливість побачити поліграф у дії, протестувати його можливості на собі та отримати коментарі за результатами проведеного тестування.

Під час заходу було детально зупинено на особливостях психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа, зокрема, на нормативних засадах його використання, на наукових дослідженнях, що підтверджують його ефективність, на вимогах, що ставляться як до самого приладу, так і до фахівця, який проводить діагностику. Під час цього модуля учасникам було запропоновано до виконання ситуативні задачі в малих групах з подальшим обговоренням результатів.

Крім того, було розглянуті вправи, які дозволяють сформувати навички розпізнавання обману за допомогою психологічних ознак та надані практичні рекомендації щодо розпізнавання брехні на підставі поведінкових сигналів, міміки та жестів. Ці навички слухачі закріпили за допомогою виконання ситуативних задач.

На завершення тренінгу присутні обмінялися своїми думками та баченнями перспектив розвитку поліграфологічного дослідження в судовій сфері й отримали відповіді на свої запитання.

Тематика проведеного тренінгу “Поліграф і психологічна діагностика. Сучасні методи оцінки достовірності повідомленої інформації” також пропонується всім зацікавленим особам та організаціям. Довідки за телефоном: +38 (093) 476 - 72 - 60. Лектор - кандидат психологічних наук, доцент, експерт-психолог, поліграфолог, член міжнародних організацій з психофізіологічної детекції прихованої інформації (ASTM International, ISOPE), Координаційної ради ГО "Колегія поліграфологів України", "Всеукраїнської незалежної науково-дослідної експертної спілки", полковник поліції у відставці Назаров Олег Анатолійович. 

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).