Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1540

12 травня 2018 року в місті Києві для атестованих судових експертів, як тих, що працюють в державних спеціалізованих установах, так і не є працівниками зазначених установ, був проведений Всеукраїнський практичний семінар  на тему: «Проблемні питання сучасного стану регулювання судової експертизи в судочинстві України». Організатором заходу виступила Громадська організація "Всеукраїнський незалежний науково-дослідний експертний союз". Захід привернув увагу та бажання взяти участь атестованих судових експертів з більшості областей України (Київської, Львівської, Хмельницької, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Черкаської, міста Києва тощо). Захід відбувся в чудовій творчій атмосфері Синьої Зали столичного приміщення "Будинку Кіно". 

Спікерами заходу були:

Ісакович Богдана Михайлівна - Голова ГО "Всеукраїнська незалежна науко-дослідна експертна спілка", фахівець з питань теорії та методології судової експертизи, відповідальний секретар міжвідомчого науково-методичного збірника "Криміналістика та судова експертиза" (2000-2015 р.р.). Сфера професійних інтересів - загально-методичні та процесуальні питання судової експертизи, порівняльний аналіз регламентації судової експертизи у вітчизняному кримінальному процесі та зарубіжних країнах. Приймала участь у розробці проекту Закону України "Про судову експертизу" (1994 р), першого нового проекту КПК під головуванням проф. Михеєнка М.М.). Автор 23 наукових праць. Протягом 16 років проводила методичну роботу по підготовці судових експертів з процесуальних питань призначення та проведення судової експертизи.

Назаров Олег Анатолійович - кандидат психологічних наук, доцент, судовий експерт, правознавець, поліграфолог, експерт-психолог, головний редактор (засновник) наукового online журналу "Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці", член Координаційної ради ГО "Колегія поліграфологів України", Технічного комітету Е52 "Експертна психофізіологія" міжнародної організації ASTM International, автор понад 40 наукових та навчально-методичних праць.

Ярослав Юрій Юрійович – кандидат юридичних наук, доцент, судовий експерт, автор понад 30 наукових та навчально-методичних праць. Директор Львівского науково-дослідного інституту судових експертиз (1998-2002), завідуючий сектору лабораторії трасологічних, балістичних та вибухотехнічних досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (2002-2013). Сфера наукових інтересів – криміналістика, інженерно-технічна експертиза.

Перевозова Ірина Володимирівна - доктор економічних наук, професор, атестований судовий експерт – економіст, член Спілки вчених-економістів, член Союзу експертів України, член ГО "Всеукраїнської незалежної науково-дослідної експертної спілки", завідувач кафедри «Маркетингу і контролінгу» Інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі.

Жукова Олена Вікторівна - атестований судовий експерт-економіст, Голова Черкаського районного відділення ГО "Союз експертів України".

Проскура Катерина Петрівна - доктор економічних наук, доцент, сертифікований аудитор з 2009 року, атестований судовий експерт-економіст. Лектор аудиторської палати України. Співрозробник наукових тем Науково-дослідного інституту з питань оподаткування Державної фіскальної служби України. Керівник департаменту аудиту ТОВ «Аудиторська фірма «П.С.П.Аудит» (за сумісництвом). Член Спілки аудиторів України та Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України з 2013 року.

Під час семінару були розгялнуті наступні теми:

- Призначення та проведення судових експертиз в цивільному, господарському, адміністративному та кримінальному судочинстві у зв’язку із змінами в законодавстві від 3 жовтня 2017.

- Податок на додану вартість: аналіз діючого механізму зупинення податкових накладних.

- Окремі аспекти дослідження питань щодо перерахування субвенції на погашення заборгованості підприємствам теплоенергетики різниці в тарифах.

- Щодо підтвердження розміру пайової участі забудовників у розвитку соціально-економічної інфраструктури бюджету громади.

- Презентація інформаційного довідника судового експерта-товарознавця "Судова практика доручення проведення судово-товарознавчих експертиз в кримінальних провадженнях експертам (фахівцям) не державних спеціалізованих установ в Україні в 2018 році".

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).