Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 2383

25-26 травня 2019 року вперше в Україні в місті Києві відбудеться навчально-методичний семінар президента Міжнародного співтовариства поліграфологів Натана Гордона на тему: "Ефективні техніки інтерв’ю (допиту) і тестування на поліграфі у кадровій роботі і розкритті злочинів"*. В ході семінару відомим міжнародним поліграфологом будуть розглянуті сучасні підходи до технік інтерв'ю і допиту під час розкриття злочинів і кадровій роботі. Буде продемонстровано напрацьований досвід застосування Інтегрованої Техніки Зон Порівняння (IZCT) при тестуванні на поліграфі. На семінарі буде представлена інформація вперше актуалізована з урахуванням 32-х річного (1987 - 2019) особистого професійного досвіду лектора. Форма Інтернет-реєстрації на семінар для поліграфологів пропонується нище. Кількість місць може бути обмежена з метою якісного проведення семінару.

 *УВАГА! Прийняти участь у семінарі можуть лише особи, які пройшли навчання проведенню психофізіологічних досліджень із застосуванням поліграфа (поліграфологи).

Лектор: Натан Дж. Гордон (Nathan J. Gordon)

Організатори семінару: Міжнародне співтовариство поліграфологів (англ. - International Society of Polygraph Examiners), Київський міжнародний судово-експертний інститут психологічної експертизи і досліджень на поліграфі, Міжнародний класичний університет ім. Пилипа Орлика.


Про лектора:

Натан Гордон (англ. - Nathan J. Gordon) - американський поліграфолог - дослідник, президент Міжнародного співтовариства поліграфологів (ISOPE) в яке входять представники більше 18 країн світу. У 2010-2011 роках Н.Гордон був президентом Американської поліграфологічної асоціації (АРА), а також Президентом Пенсильванської Асоціації Поліграфологів, Президентом Міжнародної Асоціації Судових Психофізіологічних Організацій, нагороджений відзнакою - медаллю професійної організації детективів (Товариства ВІДОК), за розкриття справи про вбивство чотирнадцятирічної давнини.

Натан Гордон неодноразово очолював Комітети АРА - фінансовий, нормативний і дослідницький, а також комітет з організації підвищення кваліфікації (безперервної освіти) для поліграфологів - членів АРА. Пан Гордон почав свою кар'єру поліграфолога в 1969 році. В даний час він визнаний експерт поліграфолог на міжнародному рівні в галузі судової психофізіології, фахівець з оцінки поведінки і проведення допиту. За час професійної діяльності Гордон провів більше 11 000 поліграфічних обстежень. Має ступінь юриста в галузі кримінального правосуддя і ступінь бакалавра в області психології (закінчив Університет Темпле).

В даний час Н.Гордон керує Академією науково-слідчого навчання, де розробив техніки Інтерв'ю для Судової Оцінки і Техніку Комплексного допиту. Він читав лекції і організовував семінари з даної тематики для безлічі службовців правоохоронних органів, розвідувальних служб і представників служб особистої безпеки в США, Африці, Європі та Азії.

Містер Гордон живе в Філадельфії, штат Пенсільванія, зі своєю дружиною, трьома дітьми і двома онуками.

Натан Гордон є автором відомих у світі книг з проведення психофізіологічних досліджень на поліграфі та проведенні інтерв'ю (допитів) при розкритті злочинів: «Essentials of Polygraph and Polygraph Testing», «Effective Interviewing and Interrogation Techniques», «The Pre Test Interview The Foundation of Polygraph», а так само розробником Інтегрованої Техніки Зон Порівняння IZCT, горизонтальної системи обрахунку (HSS) поліграм.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН СЕМІНАРУ

25 травня 2019 року

10.00 - 13.30
Структуроване інтерв'ю FAINT і тематична техніка інтерв'ю Моргана (MITT).
Техніки отримання визнання (David E. Zulawski Douglas E. Wicklander, Fred E. Inbau, John E. Reid Joseph P.Buckley, Brain C. Jayne).
Оцінка невербальної поведінки особи, яка допитується.
Система бальної оцінки якості інтерв'ю (допиту).

14.30 - 18.00
Напрацьований 32 річний досвід застосування Інтегрованої Техніки Зон Порівняння (IZCT, 1987 -2019).
Особливості модифікації Gordon, Waid і Cochetti методики порівняння зон (ZCT) Бакстера.
Використання формату однотемного і багатозадачного тесту в ході тестування на поліграфі.

26 травня 2019 року

9.00 - 13.00
Розгляд можливостей горизонтального обрахунку поліграм (HSS).
Практичні вправи з обрахунку поліграм.
Аналіз і оцінка на поліграмі способів протидії та навмисних артефактів.

14.00 - 17.00
Комп'ютеризований алгоритм оцінки поліграм ASIT Polygraph Suite.
Можливості різних систем обрахунку поліграм - ASIT Poly Suite, PolyScore, OSS, ESS.
PVT «Техніка перевірки результатів поліграфа».

Важливо: програма семінару може змінюватися і уточнюватися. Вартість участі  у семінарі: 3000 гривен при оплаті до 20 квітня, 3500 гривен після, 4000 гривен при вході. Для членів Колегії поліграфологів України, правоохоронних відомств, поліграфологічної служби АТ КБ "ПРИВАТБАНК" - 2800 гривен при оплаті до 20 квітня, інші умови потрібно погоджувати з організаторами заходу.

Реєстрація на участь у семінарі за нище вказаній Інтернет-формі:

Орієнтовне місце проведення семінару: Гранд Конференц-Холл «А» Ресторанно-готельного комплексу Dendra Hotel «ONOVO», Бориспільське шосе, 18 км, м.Київ, 02175. Рецепція: +38 (044) 585 11 65, Веб-сайт: https://onovo.ua 

З питань участі у семінарі звертатись:

Олег Назаров, кандидат психологічних наук, доцент, представник Міжнародного співтовариства поліграфологів в Україні.

+380934767260 (Viber, Telegram)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Інші новини: 

В 2018 році в Україні розроблено Mobi-підлокітники Polygraph, які дозволяють використовуючи звичайний офісний стілець створити професійне крісло поліграфолога. Mobi-підлокітники Polygraph це допоміжна комплектуюча частина меблів для сидіння з металевим каркасом, яка дозволяє під час проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа, використовуючи традиційний офісний стілець ISO (Призма) розташувати руки обстежуваного по боках стільця на висоті 29 сантиметрів над сидінням у комфортному стані з метою зниження статичного напруження м'язів верхніх кінцівок під час дослідження. Матеріали з яких виготовляються підлокітники мають сертифікати відповідності та висновки санітарно-епідеміологічної експертизи.

Дізнатися більш детальну інформацію можна за посиланням: http://cutt.us/Y8oro 

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).