Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 1059

У період з 21 травня по 26 липня 2019 року в місті Києві поліграфологи різних українських силових структур проходили базовий курс підвищення кваліфікації тривалістю 2 місяці від всесвітньо відомої школи підготовки поліграфологів – Американського Міжнародного Інституту Поліграфа. Про завершення курсу повідомила Національна поліція. Програма працювала на території Академії патрульної поліції за підтримки посольства США в Україні для формування кадрового резерву тренерів у правоохоронній сфері, де поліграфологія стає значимим інструментарієм роботи. Головний тренер курсу – американский поліграфолог Чак Слапскі. 

«Поліграфолог має бути допитливим, дуже добре розуміти людську природу і також – дуже швидко приймати рішення у стані стресу. Думаю, усі учасники цього курсу будуть успішними, бо я бачу, що вони дуже працьовиті», – поділився враженнями від курсу Чак Слапскі, як зазначає НГУ.

За результатами курсу слухачі семінару отримали сертифікат про проходження базового курсу від Американського Міжнародного Інституту Поліграфа та зможуть проводити тренінги для інших своїх колег.

Довідково. Чак Слапскі – доктор кримінального судочинства та менеджменту. Має 34-річний досвід роботи з поліграфами у різних країнах. За 25 років служби в армії США пройшов шлях від спеціального агента – поліграфолога команди кримінальних розслідувань до директора Інституту поліграфа Міністерства оборони США, віце-президента і члена ради директорів Американської асоціації поліграфологів.

 

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).