Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 700

У період з 21 травня по 26 липня 2019 року в місті Києві поліграфологи різних українських силових структур проходили базовий курс підвищення кваліфікації тривалістю 2 місяці від всесвітньо відомої школи підготовки поліграфологів – Американського Міжнародного Інституту Поліграфа. Про завершення курсу повідомила Національна поліція. Програма працювала на території Академії патрульної поліції за підтримки посольства США в Україні для формування кадрового резерву тренерів у правоохоронній сфері, де поліграфологія стає значимим інструментарієм роботи. Головний тренер курсу – американский поліграфолог Чак Слапскі. 

«Поліграфолог має бути допитливим, дуже добре розуміти людську природу і також – дуже швидко приймати рішення у стані стресу. Думаю, усі учасники цього курсу будуть успішними, бо я бачу, що вони дуже працьовиті», – поділився враженнями від курсу Чак Слапскі, як зазначає НГУ.

За результатами курсу слухачі семінару отримали сертифікат про проходження базового курсу від Американського Міжнародного Інституту Поліграфа та зможуть проводити тренінги для інших своїх колег.

Довідково. Чак Слапскі – доктор кримінального судочинства та менеджменту. Має 34-річний досвід роботи з поліграфами у різних країнах. За 25 років служби в армії США пройшов шлях від спеціального агента – поліграфолога команди кримінальних розслідувань до директора Інституту поліграфа Міністерства оборони США, віце-президента і члена ради директорів Американської асоціації поліграфологів.