Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 386

27 березня до Господарського суду Луганської області надійшла заява ТОВ «Вуглехімічна лабораторія» про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ «ДТЕК Свердловантрацит».

Вивчивши матеріали справи, господарський суд дійшов висновку про необхідність відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ «ДТЕК Свердловантрацит».

«Сукупність доказів, які містяться в матеріалах справи № 913/182/20, підтверджують обґрунтованість вимог заявника та наявність підстав для відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ "ДТЕК "Свердловантрацит" відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства», – йдеться в ухвалі суду від 13 квітня.

Ухвала суду у справі № 913/182/20 від 13.04.2020 року

Повідомлення про відкриття провадження у справі боржника на офіційному веб-порталі судової влади України

Обставини, які обумовили звернення товариства-підрядника до суду:

В 2013 році ТОВ «Вуглехімічна лабораторія» (підрядник) та ТОВ «ДТЕК Свердловантрацит» (замовник) уклали договір підряду, за умовами якого підрядник взяв на себе зобов'язання виконати для замовника роботи з визначення якості вугілля та іншої вугільної продукції.

Усі обумовлені договором роботи товариство виконало. Однак, замовник з посиланням на скрутне матеріальне становище з підрядником по цей час не розрахувався. При цьому, свої грошові зобов'язання визнає.

Сума основного боргу замовника перед підрядником за виконані роботи складає понад 323 тис грн.

Підготовче засідання суду. Що ухвалив суд за результатами засідання 13 квітня?

Зокрема, за наслідками підготовчого засідання ухвалою суд:

- відкрив провадження у справі про банкрутство ТОВ "ДТЕК Свердловантрацит";

- визнав грошові вимоги ТОВ "Вуглехімічна лабораторія" до ТОВ "ДТЕК Свердловантрацит" в сумі понад 0,5 млн грн (ідеться про суму основного боргу та штрафні санкції), а також додатково судові витрати, пов’язані з розглядом справи.

- ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів ТОВ "ДТЕК Свердловантрацит".

- ввів процедуру розпорядження майном боржника строком на 170 календарних днів до 30.09.2020.

- призначив розпорядником майна арбітражного керуючого Арсонова В.В.

- призначив попереднє засідання суду на 26 травня 2020 року о 12.00 год.

Переглянути повний текст судового документа у Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням http://reyestr.court.gov.ua/Review/88748027

Що означає судове рішення від 13 квітня? Чи йде наразі мова про банкрутство ТОВ "ДТЕК Свердловантрацит"? Читайте коментар судді-спікера Господарського суду Луганської області Олени Фонової.

Банкрутство є особливою категорією справ в юрисдикції господарських судів. Нагадаю, з 21 жовтня 2019 року діють нові правила й порядок відновлення платоспроможності та банкрутства. І вони, насамперед, полегшують захист прав кредиторів. Необхідно наголосити, що вищезазначеним рішенням суд не визнавав боржника банкрутом, тобто про банкрутство підприємства не йдеться. Лише дано старт процедурі, що має на меті захистити права кредиторів та, за можливості, відновити платоспроможність боржника. На офіційному вебпорталі судової влади України наразі вже оприлюднено повідомлення про відкриття провадження у справі боржника. Це зроблено для того, аби виявити кредиторів та осіб, які мають бажання взяти участь у санації (фінансовому оздоровленні) боржника. Вже на наступних етапах суд розгляне грошові вимоги кредиторів до боржника, після чого затвердить реєстр вимог кредиторів.

За повідомленням прес-служби суду

За інформацією Судова Влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).