Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 439

Встановлено, що в травні минулого року 18-річний чернівчанин щонайменше тричі збув на вул.Руській в обласному центрі особливо небезпечний наркотичний засіб.

Але під час останньої зустрічі з покупцем був затриманий працівниками поліції.

Дії правопорушника кваліфіковано за частиною другою статті 307 Кримінального кодексу України «Незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинені повторно», санкцією якої передбачено покарання у виді позбавлення волі строком від шести до десяти років.

Вироком Першотравневого районного суду м. Чернівців від 7 лютого 2020 року наркоторговця було визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна. З урахуванням пом’якшуючих обставин, до нього було застосовано ст.ст.69, 75 Кримінального кодексу України та звільнено від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком на 3 роки.

Призначаючи покарання, суд першої інстанції посилався на молодий вік правопорушника, його позитивну характеристику за місцем навчання, численні спортивні досягнення та відсутність судимостей. Також суд взяв до уваги те, що на психіатричному обліку обвинувачений не перебуває, хоча у 2018 році поступив у КМУ «Чернівецький обласний наркологічний диспансер» з діагнозом гостра інтоксикація марихуаною.

В той же час, на думку колегії суддів Чернівецького апеляційного суду, вказані обставини, а також щире каяття і сприяння розкриттю злочину, відсутність обтяжуючих обставин, не можуть бути підставою для звільнення від відбування реального покарання за особливо важкий злочин. Також судом помилково не була взята до уваги систематичність злочинних дій, оскільки після першого епізоду зі збуту наркотиків через незначний проміжок часу він повторно вчинив аналогічний тяжкий злочин.

За таких обставин, колегія суддів ухвалила новий вирок та призначила збувачу наркотиків покарання, необхідне для його виправлення та перевиховання, у виді 2 років позбавлення волі, взявши під варту у залі суду.

За повідомленням прес-служби суду

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).