Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 156

Одним із пріоритетів у роботі Восьмого ААС, що міститься у Комунікаційній стратегії суду та системно реалізовується, є напрацювання єдиної судової практики із судами першої та касаційної інстанцій з метою підвищення якості правозастосування.

Впродовж 2019 року з ініціативи голови Восьмого ААС було проведено низку семінарів для суддів окружних адміністративних судів та місцевих загальних судів як адміністративних судів Восьмого апеляційного адміністративного округу, спрямованих на виявлення та опрацювання проблемних питань застосування норм матеріального і процесуального права. Апеляційним судом було проаналізовано причини і підстави скасування та зміни судових рішень окружних адміністративних судів та місцевих загальних судів як адміністративних судів. Особливу увагу було присвячено обговоренню правових позицій Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду та Великої Палати Верховного Суду, вивченню шляхів підвищення якості судочинства та зменшення кількості скасованих/змінених судових рішень.

Окрім налагодження роботи із судами першої інстанції в частині напрацювання єдиних підходів до формування правових позицій у судовій практиці у межах Восьмого апеляційного адміністративного округу, Восьмий ААС постійно здійснює аналіз причин скасування або зміни судових рішень апеляційного суду Верховним Судом.

У 2020 році Восьмий ААС започатковує випуск щомісячного електронного дайджесту «Огляд судових рішень КАС ВС та ВП ВС, якими скасовано або змінено судові рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду». На переконання голови Восьмого ААС Олега Заверухи, аналіз причин скасування та зміни судових рішень апеляційного суду, виявлення помилок при застосуванні норм матеріального і процесуального права та конструктивні висновки сприятимуть покращенню якості та ефективності судочинства.

Перший випуск щомісячного електронного дайджесту судових рішень Верховного Суду, якими скасовані (змінені) судові рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду, містить короткий зміст судових рішень по справах, що перебували на розгляді Верховного Суду, аналіз цих рішень та висновки щодо правових питань, які сформовані за наслідками розгляду справ.

Дайджест структуровано таким чином, що судові рішення згруповані за підставами скасування:

1. Порушення норм процесуального права.

2. Порушення норм матеріального права.

Така форма викладу інформації зручна для ознайомлення та спрямована на те, щоб судді та працівники апарату суду могли оперативно проаналізувати основні висновки із судових рішень Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду та Великої Палати Верховного Суду. Для більш ґрунтовного вивчення суті висловленої в судовому рішенні правової проблематики необхідно ознайомитися з його повним текстом, розміщеним на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Перший випуск електронного дайджесту «Огляд судових рішень КАС ВС та ВП ВС, якими скасовано або змінено судові рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду» за січень 2020 року доступний для ознайомлення та завантаження за посиланням.

За повідомленням прес-служби суду

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).