Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 296

2 червня 2020 року Біляївський районний суд Одеської області визнав громадянина В. винним у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження, спричинили смерть потерпілого) та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки, звільнивши його від відбування основного покарання, якщо він протягом іспитового строку тривалістю 3 роки не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки: періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи, навчання, виконувати заходи, передбачені пробаційною програмою.

Суд задовольнив заявлені потерпілими цивільні позови на загальну суму – 1 847 521,56 гривень та стягнув з громадянина В. на користь потерпілих судові витрати у сумі 18400 гривень.

Довідково: 14 липня 2018 року о 12:58 громадянин В., керуючи технічно справним автопоїздом у складі тягача «DAFFT95XF 480», з напівпричепом-бортовим «FRUEHAUF», рухався в умовах необмеженої видимості по асфальтованому, сухому, дорожньому покриттю автодороги «Київ-Одеса», з боку міста Київ у напрямку міста Одеса та перевозив на даному транспортному засобі 23500 кг зерна.

Наближаючись до стаціонарного посту патрульної поліції, рухаючись на 449 км + 125 метрів зазначеної автодороги в Біляївському районі Одеської області, на прямій рівній ділянці, де організований двосторонній рух і проїзна частина має по три смуги руху у протилежних напрямках, що поділені бетонною огорожею по середині проїзної частини у правій смузі свого напрямку руху, зі швидкістю близько 60-70 км/год, громадянин В. вирішив підготувати для можливої перевірки працівниками поліції документи на вантаж, проте вкрай уважним не був, заходів, що виключають виникнення і розвиток аварійної ситуації не вжив, чим виявив злочинну самовпевненість, а саме: під час руху відволікся від керування транспортним засобом, перевів погляд з проїзної частини на документи, які деякий час правою рукою діставав з бардачку, внаслідок чого, не впорався з керуванням, виїхав за межі проїзної частини на праве за ходом руху узбіччя, де допустив наїзд передньою частиною тягача «DAF FT 95 XF 480» на задню частину автомобіля «CITROEN С4 PICASSO», який був припаркований за межами проїзної частини.

Після наїзду, автомобіль «CITROEN С4 PICASSO» відкинуло у правий за ходом руху кювет, де він кілька разів перекинувся, та автопоїзд також з’їхав у кювет. В результаті вказаної дорожньо-транспортної пригоди, померла малолітня пасажирка автомобіля «CITROEN С4 PICASSO» (2014 року народження), яка знаходилася в салоні автомобіля на задньому сидінні ліворуч. Безпосередньою причиною смерті дитини стало розтрощення черепу та обличчя.

Ще двом пасажирам цього ж автомобіля спричинені тілесні ушкодження, які відносяться до категорії тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

У судовому засіданні, обвинувачений В. свою вину в інкримінованому йому злочині визнав повністю, у вчиненому щиро розкаявся. Також пояснив, що після ДТП надсилав кошти потерпілим і буде далі надсилати кошти, доки не відшкодує завдану шкоду. Позовні вимоги заявлені потерпілими визнав у повному обсязі.

За повідомленням прес-служби суду


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 20 июня 2024