Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 339

Для задоволення Вищою радою правосуддя клопотання Генпрокурора про тимчасове відсторонення суддів Окружного адміністративного суду міста Києва мали бути дотримані всі регламентовані законом процесуальні процедури, які є підставою для тимчасового відсторонення судді від здійснення правосуддя. На цьому наголосила член ВРП Світлана Шелест у своєму дописі на особистій сторінці у мережі Фейсбук.

«У оцінках рішень Вищої ради правосуддя стосовно суддів Окружного адміністративного суду Києва домінують емоції. У мотивації рішення ВРП домінує право – єдиний прийнятний для юриста дороговказ.
Адже саме чистота процедури, чітке дотримання процесуальних норм, належно здобуті докази - є запорукою того, що справа не розвалиться в суді», - зазначила вона.

За словами Світлани Шелест, тональність інформаційної хвилі щодо ВРП була прогнозованою, адже на фоні суспільного резонансу, зумовленого звинуваченнями суддів ОАСК у серйозних зловживаннях, від ВРП чекали ледве не розправи на місці. «До діяльності цього суду завжди особлива увага, адже тут розглядаються спори, відповідачами у яких є вищі органи державної влади та їх посадовці, тобто справи з політичною складовою. А тут - затяжна історія з плівками і розмовами, за які багато хто прагне суддів ОАСК покарати без слідства і суду. Але ж ВРП діє у межах своїх повноважень і керується виключно законом. Того ж очікує і від прокурорів САП та детективів НАБУ», - зауважила член ВРП.

На її переконання, немає підстав сподіватися, що ВРП задовольнить клопотання Генерального прокурора про тимчасове відсторонення судді від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності, якщо не дотримано процедури здійснення повідомлення про підозру і особа не набула статусу підозрюваної, або ж коли така підозра необґрунтована належними доказами.

«ВРП на стороні закону, а не емоцій. Рада розглядає не сенсації та їх оцінки, а докази в обґрунтування клопотання. Саме тому, за ухвалені за результатами розгляду клопотань рішення проголосували усі члени Вищої ради правосуддя. Мотиви і обґрунтування - у рішеннях Ради від 01 вересня 2020 року», - пояснила Світлана Шелест.

Сторінка Вищої ради правосуддя у соціальній мережі Facebook


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).