Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 159

Повідомляємо, що наказом голови Одеського окружного адміністративного суду від 20.10.2020 № 22 ОС/Д/С з метою запобігання, виникнення і поширення коронавірусної хвороби (СОVІD-19) з 21 жовтня 2020 року на період запровадження в Україні карантинних заходів вООАСвстановлені додаткові обмеження:

припинено розгляд справ у відкритих судових засіданнях за участю учасників судового процесу, крім окремої категорії адміністративних справ, особливості провадження у яких встановлені статтями 273, 275, 276 КАС України;

судовий розгляд справ здійснюється у порядку письмового провадження або в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів учасниками судових справ;

обмежено допуск осіб до будівлі суду;
проведення особистого прийому громадян керівництвом суду не здійснюється;
припинено проведення судових засідань в режимі відеоконференції за дорученням інших судів, окрім судових справ, які потребують термінового судового розгляду.
Прийом вхідної кореспонденції та процесуальних документів здійснюється на електронну пошту через офіційну електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., через підсистему «електронний суд», поштою, факсом та через спеціальну скриньку.
Видача документів здійснюється через "Єдине вікно видачі".
Учасники справ, пов’язані із виборчим процесом, які з’явилися до суду у день судового розгляду, допускаються до приміщення суду не раніше ніж за 10 хвилин до початку судового розгляду за запрошенням секретаря судового засідання або судового розпорядника.
Очікувати запрошення слід поза межами приміщення суду – біля входу до будівлі суду (у разі несприятливих погодних умов – у вестибюлі суду), з дотриманням встановлених санітарних норм, уникаючи скупчення.

Участь у судовому засіданні не виходячи з дому: покрокова інструкція

Судом забезпечено, передбачену ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України, можливість проведення судових засідань в режимі відеоконференції поза межами приміщення судуз використанням власних технічних засобів учасників судових справ.

Використання власних технічних засобів учасниками судових засідань є ефективною альтернативою особистій присутності, що сприяє економії часу, ресурсів та оперативності судового розгляду. Так, особам не потрібно витрачати час на трансфер до суду, що особливо суттєво під час застосування обмежень руху громадського транспорту, а всі необхідні документи будуть поряд.

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 просимо вас відповідально ставитися до підтримки безпечних для життя і здоров’я умов працівників та відвідувачів суду та вжити заходів щодо участі у судових засіданнях в Одеському окружному адміністративному суді в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ КОРИСТУВАЧА "Електронний суд"

ООАС завжди піклується про безпеку своїх відвідувачів. Вважаємо, що з розвитком подій в країні відвідування громадських місць, зокрема, пошти може призвести до поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, яка створює загрозу для життя та здоров’я. Саме тому ООАС пропонує подавати всі процесуальні документи до суду за допомогою зручної підсистеми «Електронний суд».

В інфоргафіці ви можете побачити як саме зареєструватись та створити власний електронний кабінет.

Одеський окружний адміністративний суд


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).