Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 184

Встановлено, що уродженець м. Рубіжне, громадянин Б., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, маючи при собі бойову гранату Ф-1, разом із товаришем, прийшов до літнього майданчика одного із закладів громадського харчування в м. Рубіжне.

Так, 15 липня 2016 року, у нічний час, використовуючи політичну тему як привід для сварки громадянин Б. став порушувати громадський порядок та провокувати людей, які сиділи за сусіднім столиком, на словесний конфлікт, вголос висловлюючи свої політичні та життєві переконання. Згодом, тому як люди, які сиділи за сусіднім столиком не реагували на протиправні дії Б., останній підійшов до столика та продовжив провокувати їх на конфлікт. Така зухвала поведінка змусила не бажаючих сварки людей переміститися за інший столик, але це тільки розлютило зловмисника, тому він, попередньо привівши у бойову готовність вибуховий пристрій, кинув гранату Ф-1 під стіл відвідувачів, в результаті чого стався вибух.

Внаслідок вибуху одному з відвідувачів кафе було спричинено тілесне ушкодження у вигляді вогнепального сліпого осколкового поранення. Інші відвідувачі не постраждали, адже встигли вчасно відбігти від столика на небезпечну відстань та лягти на підлогу.

Зокрема, в результаті дій обвинуваченого Б. в кафе були пошкоджені вікна, двері, стіни, дах та інше майно.

Вироком Рубіжанського міського суду Луганської області чоловіка було визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.2 ст.15,п.п. 1,5,7 ч.2 ст.115, ч.2 ст.194, ч.1 ст.263 КК України, призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі та звільнено від відбуття призначеного покарання з іспитовим строком на три роки.

На вказаний вирок стороною обвинувачення було подано апеляційну скаргу, в якій обвинувач просив вирок суду першої інстанції скасувати та призначити більш суворе покарання у виді 7 років позбавлення волі. Адже, на думку апелянта, громадянин Б. вчинив умисний, особливо тяжкий злочин із прямим умислом на заподіяння смерті потерпілим та усвідомлював, що внаслідок його дій з невідворотністю настане їх смерть.

Вивчивши обставини справи колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Луганського апеляційного суду апеляційну скаргу сторони обвинувачення задовільнила частково, вирок суду першої інстанції скасувала в частині призначення покарання, та ухвалила новий вирок, яким обвинуваченого Б. визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч.2 ст.15, п.п.1,5,7 ч.2 ст.115,ч.2 ст.294,ч.1 ст.263 КК України та призначила покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Луганський апеляційний суд


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).