Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 69

На цьому Голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко наголосив в інтерв’ю інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна», присвяченому підсумкам роботи судової влади у 2020 році.

За його словами, протягом 2020 року ВРП внесла Президентові України подання про призначення понад 500 нових суддів. «Більшість з них вже склали присягу і здійснюють правосуддя в тих судах, де до недавнього часу була вкрай критична ситуація з кадрами: дев’ять місцевих судів певний час взагалі не працювали через відсутність суддів чи закінчення строку повноважень у тих з них, хто ще залишився на посадах, – повідомив Андрій Овсієнко. – На сьогодні завдяки заходам, здійсненим Вищою радою правосуддя, кількість непрацюючих судів вдалося скоротити до двох».

За словами Голови Вищої ради правосуддя, навіть за відсутності Вищої кваліфікаційної комісії суддів України ВРП реалізовувала свої функції на належному рівні.

Відповідаючи на запитання про перспективи нинішнього року, він висловив сподівання, що у 2021 році судова влада працюватиме в більш стабільних умовах. «Для судової системи, як і для всієї держави, надзвичайно важливим є ухвалення закону, який відновить роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України і дасть змогу наповнити суди кадрами», – сказав Андрій Овсієнко.

«Також хотілося б вірити у зростання нашої економіки і в те, що будуть знайдені кошти для фінансування судової системи, якщо не відповідно до потреб, то хоча б у тій мірі, щоб запобігти проблемам із забезпеченням здійснення правосуддя, з якими ми стикалися у 2020 році», – зауважив Голова ВРП.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).