Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 717

В КВЕД-2010 в класі коду 26.51 "Виробництво інструментів і обладнання для вимірювання, дослідження та навігації" з'явилося уточнення, що даний клас також включає виробництво детекторів брехні. Цікаво, що у світі прилад, який реєструє психофізілогічні показники за наслідком пред'явлення досліджуваному різних психологічних стимулів за спеціальною методикою носить назву поліграф (polygraph) і лише у науково-популярних виcловлюваннях використовується така назва як "детектор брехні", оскільки за науковими даними цей прилад брехню в прямому розумінні цього слова встановити не може, а лише реєструє нейропсихофізіологічні показники роботи психічних процесів людини таких як її пам'ять, мислення, мотивація тощо.

В Україні на теперішній час декларуєтсья виробництво двох моделей апаратно-програмного комплексу - комп'ютерний поліграф це: "Сфера" (виробник: ПП "Українське бюро психофізіологічних досліджень та безпеки") і "Рубікон" (виробник: ФОП Дубровський О.Є.).

 Інші новини: 

В 2018 році в Україні розроблено Mobi-підлокітники Polygraph, які дозволяють використовуючи звичайний офісний стілець створити професійне крісло поліграфолога. Mobi-підлокітники Polygraph це допоміжна комплектуюча частина меблів для сидіння з металевим каркасом, яка дозволяє під час проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа, використовуючи традиційний офісний стілець ISO (Призма) розташувати руки обстежуваного по боках стільця на висоті 29 сантиметрів над сидінням у комфортному стані з метою зниження статичного напруження м'язів верхніх кінцівок під час дослідження. Матеріали з яких виготовляються підлокітники мають сертифікати відповідності та висновки санітарно-епідеміологічної експертизи.

Дізнатися більш детальну інформацію можна за посиланням: http://cutt.us/Y8oro 

 3 апреля 2020

Новини