Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 327

У проєкті Антикорупційної стратегії на 2020–2024 роки необхідно передбачити заборону на втручання у діяльність Вищої ради правосуддя як конституційного органу, унеможливити будь-який вплив на органи суддівського самоврядування, Вищу кваліфікаційну комісію суддів України і судову гілку влади загалом. На цій потребі наголошують члени Громадського об’єднання «Всеукраїнська асоціація суддів у відставці» у своєму висновку щодо проєкту стратегії.

«У проєкті Антикорупційної стратегії на 2020–2024 роки необхідно передбачити не просто декларативний захист суддів, а реальну сувору юридичну відповідальність за втручання в суддівську діяльність як посадових осіб, так і будь-яких інших осіб, які займаються підривною, наклепницькою діяльністю», – йдеться у документі.

Судді у відставці наголошують, що особи, які намагаються нав’язати громадянам думку щодо суцільної корумпованості всієї судової системи та її керівних органів, переслідують свої цілі та намагаються встановити антиконституційний контроль над судовою владою.

На думку членів асоціації, вказані дії відбуваються із залученням «професійних активістів» та інтернет-ресурсів із низькою соціальною відповідальністю. «Ці особи не мають жодного уявлення про те, як працює судова система, не розуміють, наскільки важка та відповідальна суддівська праця. При цьому коментують на замовлення рішення судів, обливаючи брудом не тільки суддю, який постановив те чи інше рішення, а й усю судову систему. Як правило, такі дії мають замовний характер і мають на меті здійснити вплив на суд у неконституційний спосіб», – зазначено у висновку.

Асоціація наголошує, що громадськість, яку планують залучити до діяльності Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Ради суддів України, має бути професійною та відповідальною. Вона повинна, в першу чергу, представляти вітчизняних кваліфікованих юристів. Громадське об’єднання «Всеукраїнська асоціація суддів у відставці» висловило готовність делегувати своїх членів для відповідної роботи. «Ми представляємо інтереси суддів усіх рівнів, починаючи з районних судів і закінчуючи Верховним Судом. Наш досвід, знання та сумління дають нам право виступати від відповідальної та фахової частини суспільства і стати у пригоді органам суддівського врядування та самоврядування у їхній конституційній діяльності зі зміцнення незалежності і підвищення ефективності судової системи України», – стверджують судді у відставці.

Всеукраїнська асоціація суддів у відставці у повному обсязі підтримала Висновок ВРП щодо проєкту Антикорупційної стратегії на 2020–2024 роки. На думку асоціації, проєкт потребує суттєвого доопрацювання, адже він суперечить основним засадам конституційного ладу України.

Як відомо, Вища рада правосуддя розпочала широке обговорення проєкту Антикорупційної стратегії серед суддівської та професійної спільноти.


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).