Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 232

Використовуючи своє службове становище, як особа, уповноважена на визначення переможця електронних торгів, посадовець вимагав гроші у директора будівельної фірми за сприяння у виграші ним тендеру на проведення будівельних і ремонтних робіт закладів освіти м.Чернівці. Сума, яку він сподівався отримати, становила 230 000 грн.

Колегія суддів Чернівецького апеляційного суду скасувала виправдувальний вирок Шевченківського районного суду м.Чернівці начальнику групи централізованого господарського обслуговування управління освіти Чернівецької міської ради К. та ухвалила новий, яким визнала його винним в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у великому розмірі, поєднаному з вимаганням» (ч.3 ст.368 КК України).

Суд призначив обвинуваченому покарання у виді 6 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного майна, окрім житла. Також цим вироком він позбавлений права протягом 3 років займати посади, пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Підозрюваний свою вину не визнав, проте вона була повністю підтверджена доказами, дослідженими під час апеляційного розгляду справи.

Судом достовірно встановлено, що протягом грудня 2016 р. - березня 2017 р., К., який очолював комісію з визначення переможців тендерів, оголошених через систему електронних торгів «ProZorro», у телефонних розмовах та під час особистих зустрічей примушував підприємця передати йому кошти в розмірі, що дорівнював 10 % від загальної суми кошторисів по договорам, укладеним між управлінням освіти та приватною фірмою. Ці гроші він вимагав в якості обов’язкової умови для виграшу в електронних торгах, оголошених управлінням освіти ЧМР, та за таке сприяння у подальших закупівлях.

Власник фірми, розуміючи, що в разі відмови у наданні неправомірної вигоди працівнику управління освіти, він надалі не матиме можливості брати участь у тендерах, з метою захисту своїх прав звернувся до правоохоронних органів.

Посадовець був затриманий під час отримання другої частини коштів. Всього підприємець передав йому 50 000 грн.

Чиновник був взятий під варту у залі суду.

Наступні 6 років він проведе у місцях позбавлення волі.

Чернівецький апеляційний суд


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).

 17 апреля 2024

Новини