Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 205

27 січня 2021 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, під час якого було схвалено доопрацьований законопроект Президента України стосовно судової реформи № 3711 від 22.06.2020. Вказаний законопроект передбачає зміни до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та деяких законів України щодо діяльності Верховного Суду та органів суддівського врядування.

Одним із питань, яке обговорювалося під час засідання Комітету, було питання фінансового забезпечення діяльності органів судової влади. Про цю ситуацію членів Комітету інформувала тимчасова виконувачка обов'язків Голови ДСА України Людмила Гізатуліна. З її слів та з аналізу фінансових документів, які надано ДСА України до Комітету, зрозуміло, що ситуація з фінансовим забезпеченням залишається критичною.

"Планові показники за видатками на кінець 2020 року з урахуванням усіх змін до Закону України про Державний бюджет України становили 15 мільярдів 809,3 мільйона гривень. У 2021 році вони заплановані на рівні 15 мільярдів 650,2 мільйона гривень, що на 159,1 мільйона гривень менше, чим були планові показники 2020 року. Найбільш питому вагу видатків судової влади становить оплата праці з нарахуваннями", - зазначила Людмила Гізатуліна.

Вона звернула увагу членів Комітету на те, що з прийняттям усіх змін, які передбачені законопроектом № 3711 і які стосуються призначення суддів, на виплату суддівської винагороди не вистачатиме 618 мільйонів гривень.

"Що стосується зарплати працівників апарату судів, то, враховуючи показники, визначені розписом Державного бюджету України, зарплата працівника апарату в місцевому суді становитиме 7 986 гривень, в апеляційному суді - 14 860 гривень. Ми додатково порахували, якщо виходити із цифр, які доводяться Міністерством фінансів України, середня зарплата працівника апарату має становити 8 300 гривень і на це потрібно 303,5 мільйона гривень. Якщо ж мова йде про підвищення до 9 300 гривень, то додатково потрібно 548,7 мільйона гривень. В бюджеті на 2021 рік взагалі відсутні видатки розвитку", - наголосила т. в. о. Голови ДСА України Людмила Гізатуліна.

Людмила Гізатуліна акцентувала увагу членів Комітету на неврегульованості питання щодо виплати суддям компенсацій за неотриману частину суддівської винагороди через карантинні обмеження, а також на відсутність у Державному бюджеті України на 2021 рік коштів на виплату вихідної допомоги суддям, які мають право на відставку у 2021 році. Мова йде про 34 суддів, яким виповнюється 65 років, і 1078 суддів, які мають право на відставку за наявності двадцятирічного суддівського стажу. Загальна "ціна" вирішення цих питань – додатково 1 628,5 мільйона гривень.

Пресслужба ДСА України


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).