Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 35

Позивачка звернулась до Оболонського районного суду міста Києва із позовом, у якому просила стягнути з пологового будинку грошові кошти в загальній сумі 53 846 грн. Позов обґрунтувала тим, що вказані кошти вона сплатила відповідачу за супроводження її вагітності, а також за проведення медичного дослідження, але відповідач послуг їй не надав та після 24 лютого 2022 року взагалі зупинив роботу, внаслідок чого вона залишилась без медичного спостереження.

Відповідач позов не визнав, але пояснив, що дійсно вимушено зупинив роботу у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, та просив суд врахувати такі форс-мажорні обставини. Стверджував, що надав позивачці частково медичну допомогу на суму 17 630 грн.

Рішенням Оболонського районного суду міста Києва від 4 серпня 2022 року позов задоволено частково, на користь позивачки стягнуто грошову суму 52 046 грн за виключенням суми страхового платежу за договором добровільного страхування фізичної особи.

При прийнятті вказаного рішення суд виходив із того, що позивачкою було доведено укладення між сторонами договору про надання медичних послуг і оплату таких послуг в повному обсязі. Також знайшло своє підтвердження невиконання відповідачем умов договору та ненадання відповідних послуг на користь позивачки.

Суд зазначив, що відповідач не надав доказів, які би підтверджували часткове виконання ним умов договору на суму 17 630 грн. Суд погодився, що невиконання умов договору могло бути наслідком поважних та навіть об'єктивних причин, які визнані форс-мажорними обставинами. Проте суд дійшов висновку, що наявність таких обставин звільняє лише від відповідальності за невиконання зобов'язань, але не звільняє від виконання самого зобов'язання та наслідків його припинення.

У зв'язку з цим суд зробив висновок, що позивачка має право на повернення сплачених грошових коштів за ненадані медичні послуги.

З повним текстом рішення суду можна ознайомитись за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/105610058


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджує надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).